Skocz do zawartości

Jesiennie....


Rekomendowane odpowiedzi

Dużą butlę na gaz chyba masz, bo dupka siedzi  :phi:

 

przypatrz sie jeszcze raz ;] bo jak dla mnie to jest wyżej, po prostu ma tak śmiesznie dużo niżej linią nadkola tylnego od przedniego względem listwy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to się sadzi na kiszonkę. Żarcie dla krów.

 

A może sadzi się na dopłaty.

Widziałem kiedyś w okolicach Piaseczna całe pole słoneczników które potem elegancko uschły / zgniły stojąc i zostały worane w glebę.

 

Długo się zastanawiałem po co ta akcja ( do fabryki tamtędy jeździłem ) i wyszło mi że może dla dopłat ( chociaż mając kawał gruntu pod Piasecznem nie bawiłbym się w dopłaty tylko opędzlował całość a sam leżał do góry ...pędzlem ) ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sadzi się na dopłaty.

Widziałem kiedyś w okolicach Piaseczna całe pole słoneczników które potem elegancko uschły / zgniły stojąc i zostały worane w glebę.

 

Długo się zastanawiałem po co ta akcja ( do fabryki tamtędy jeździłem ) i wyszło mi że może dla dopłat ( chociaż mając kawał gruntu pod Piasecznem nie bawiłbym się w dopłaty tylko opędzlował całość a sam leżał do góry ...pędzlem ) ;l

 

No ja wiem właśnie o tej kukurydzy i kiszkonce obserwując poczynania gospodarza z okolic Raszyna ;)

 

Sadzi takie coś na ładnych kilku hektarach, później zbiera, zwozi na kupę, przykrywa to chyba sianem jakimś.

Śmierdzi od tego nieziemsko. Obok tej śmierdzącej góry ma stodołę i karmi tym krowy  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem właśnie o tej kukurydzy i kiszkonce obserwując poczynania gospodarza z okolic Raszyna ;)

 

Sadzi takie coś na ładnych kilku hektarach, później zbiera, zwozi na kupę, przykrywa to chyba sianem jakimś.

Śmierdzi od tego nieziemsko. Obok tej śmierdzącej góry ma stodołę i karmi tym krowy  ;]

ta kukurydza jest na ziarno a to nie jest wątek agro tylko retro

;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.