Skocz do zawartości

Części do Golfa I


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

W sumie to nie wiem, czy dobrze, że piszę na tym kąciku, ale w końcu Golf I był produkowany w czasach PRLu  ;]  więc może strasznego faux pais nie popełniam.

Golf I to był jeden z moich pierwszych samochodów i po tym okresie zostało mi trochę gratów m.in. skrzynia biegów manualna 4, jakiś rozrusznik, boczne tylne szyby do wersji 3-drzwiowej, deska rozdzielcza z zegarami przed liftowymi, jakiś gaźnik do 1,1. I teraz zastanawiam się czy Golf I to już taki klasyk, że za wspomniane części jestem w stanie wziąć jakieś rozsądne pieniądze, czy lepiej wywieźć to na śmietnik tudzież złom. Jeśli faktycznie byłoby zainteresowanie to gdzie najlepiej dać ogłoszenie, na OLX, Allegro czy są może jakieś miejsca w sieci gdzie łatwiej trafię do amatorów takich części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał na olx. Jeśli cena będzie przystępna to powinno szybko pójść.

Ale nie licz na kokosy. Jak dasz zaporową cenę to będziesz się z tym bujał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile Ciebie "uszczęśliwi". Kupę lat temu też miałem Golfa z tym że II. Skrzynia 4-ka trochę słabo pewnie 5-ka była by chodliwsza. Gaźnik, rozrusznik i deska powinny pójść. Gorzej z szybami.

Ale zawsze będziesz miał satysfakcję że komuś pomogłeś. Pewnie parę osób z bzikiem na punkcie Golfa się znajdzie. W końcu to youngtimer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.