Jump to content
Sign in to follow this  
Jogi

UG9 vs. TS860

Recommended Posts

Po tym jak się zawiodłem na TS850 kupiłem UG9 zamiast TS860. Aczkolwiek 860 wygrywaja prawie wszystkie testy w jakich się pojawią  :)

Niby wygrywają, ale to tylko "testy" :phi:

Dlaczego się zawiodłeś na 850? Ja właśnie na podstawie 3 letniej eksploatacji w poprzednim aucie do obecnego kupiłem 860.

Świszczały na mokrym, na śniegu prowadziły sie o wiele gorzej niż moje poprzednie 830, na koniec zużyły się po bokach dosc znacznie (gora miala z 5-6mm, boki 3mm) - choć utrzymywalem cisnienie odrobinę wyzsze od rekomendowanego - o dziwo znajomy w swoich 850 w innym rozmiarze miał ten sam problem    :hmm:

Hałasu nie odnotowałem tzn. w moim przypadku nie przeszkadzał mi na tyle, żebym na to zwracał uwagę. Co do zużycia również :hmm: W każdych warunkach czułem się na niej pewnie. Kolega kupił Nokiany WR D4 i na nie mnie namawiał, ale skoro nie miałem do poprzedniego modelu żadnych uwag zostałem przy sprawdzonej marce.

I dobrze zrobileś, gdyby jeszcze TS860 robili w rozmiarze, który chciałem kupić to mocno bym sie nad nimi zastanowił   :oki:

a moje jeszcze nie dotarły :( firma logistykaopon realizuje mega ślamazarnie zamówienia. Jeśli ktoś chce mieć opony w kilka dni, to niech zapomni. Póki co założyłem zdarte UG7+, bo strach było na letnich jeździć. Poprawa trakcji i komfortu niesamowita, ciekawe jak będzie na TSach.

Nie martw się, u mnie jest to samo   :hehe:

Na szczescie mam dwa samochody i na drugim zimóweczki są    :oki:

Ja dziś do Łosia założyłem UG9. Jest bardzo wygodnie, bardzo cicho i o dziwo pewnie (letnie mam 235/40/18). Zobaczymy jak będzie na śniegu.

Poziom głośności na etykiecie jest mierzony przy jakiejś danej prędkości (chyba 80km/h), przy 50 czy 60km/h hałas może być o wiele mniejszy niż u konkurencji (odnośnie TS 860)  :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.