Jump to content
Sign in to follow this  
Jogi

UG9 vs. TS860

Recommended Posts

Mam TS860 w Corolli E12 od tego roku, póki co są fantastyczne, wcześniej miałem TS830, w drugim samochodzie mam Dunlop Winter Sport 5 dla porównania. Bierz Conti, na pewno starczą na dłużej. 

Do Conti się zraziłem po letnich PremiumContact 5, które to znikały w oczach, by po 20tkm mieć mniej bieżnika niż 8

No i popełniłeś błąd, bo i ile letnie Conti rzeczywiscie znikają szybko, to zimowe wręcz przeciwnie - są to najtrwalsze z opon "premium". I nie tylko pod względem zużycia bieżnika, ale też twardnienia gumy z wiekiem.

Conti ciągnie bez zrywki pięknie

No mówiłem, bierz Conti. Miałem TS830, mam TS860 i innych nie chcę, chyba że nie ma rozmiaru - do Fluence musiałem wziąć Dunlopy bo Conti rozmiaru nie robi i twierdzę że są bardzo podobne, z tym że Dunlop cichszy na mokrym, ale na Conti jednak czułem się troszkę pewniej. Ale na pewno Dunlop tyle nie wytrzyma. 

Ja nie wiem o co chodzi z tymi zimówkami Conti, ale w porównaniu do wszystkiego czym jeździłem, to w ogóle konkurencji nie mają... Naprawdę warto dopłacić. 

Edited by teg

Ja opon Goodyeara więcej nie kupię, a zwłaszcza wyprodukowanych w Dębicy. Masakra, po 3 latach jak szmaty wyglądały. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.