Skocz do zawartości

Alfa 147 2003r przestał działać jakiś moduł


kox

Rekomendowane odpowiedzi

bo nie działa silnik wycieraczek, podświetlenie wnętrza, grzanie fotela kierowcy, otwieranie centralnego zamka z pilota. BEzpieczniki wzrokowo sprawdzone, wszystkie ok. W kompie błędów brak, nie mam pewności czy wszystko padło na raz czy po kolei bo żona nawet nie zauwazyła że te elementy nie działają :]

Ktoś coś podpowie gdzie się zaczepić, od czego zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie działa silnik wycieraczek, podświetlenie wnętrza, grzanie fotela kierowcy, otwieranie centralnego zamka z pilota. BEzpieczniki wzrokowo sprawdzone, wszystkie ok. W kompie błędów brak, nie mam pewności czy wszystko padło na raz czy po kolei bo żona nawet nie zauwazyła że te elementy nie działają :]

Ktoś coś podpowie gdzie się zaczepić, od czego zacząć?

Moze cos z kostka stacyjki lub mametki przy kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co by do tego miało grzanie stołków, oświetlenie kabiny? To się kupy nie trzyma. Pogoolałem i nie znalazłem podobnego problemu, wiec albo wszystko padło na raz takim przypadkiem albo od dłuższego czasu po kolei padało a baba nie zauważyła, że połowa auta nie działa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.