Skocz do zawartości

Cento pożerające świece...


iommipony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich to zgromadzonych. Mam malutki problemik z moim cento 1,1, ostatnio zaczął uśmiercać świece. Poprzedni komplet skończył się ciekawie gdy zostały założone to jedną trafił szklak i została podmieniona na inną, samochód przejeździł tak z 2 lata robiąc małe przebiegi ok 4 km dziennie. Gdy ja zacząłem użytkować cienkiego to po czterech miesiącach pękła świeca (porcelanka) ale jakoś zajechałem na trzech garach do pracy, zaś po robocie wróciłem się do domu..... Jakoś, to pęknięte były już trzy. Dzień wcześniej wykręcałem wszystkie by zobaczyć w jakim są stanie to myślałem że przy zakręcaniu krzywo klucz siadł i pękły ale po montażu silnik normalnie pracował... Aktualny komplet też zakończył swój żywot (zmieniane 4 miesiące temu) na dzień dobry pękła świeczka na 4 tym cylindrze tydzień po ich zmianie. Na kolejną przyszedł czas 2 miesiące później, iskra zaczęła przeskakiwać na 1 cyl, kolejna z drugiego cylindra zgubiła iskrę a ostatnia na trzecim też pękła wczoraj. Zastanawia mnie co mu może być. Nie ukrywam dostaje czasem w kotły, paliwo leję 95, nowe kable zapłonowe ngk zmieniane przy aktualnym komplecie i świece NGK bpr6es. Może ktoś ma pomysł na ten fant, a może irydy mu władować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zmień świece na iskry i sprawdz. Jak.miałem CC kjs 1.1 to po katowaniu silnika pod odcięcie świece ngk albo szlag trafiał albo miały przebicie. Zmieniłem na zwykle iskry i było ok. Później na beru i też ok. Może tak rozwiążesz fant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.