Skocz do zawartości

Gaz do prestiża


hebel

Rekomendowane odpowiedzi

Passat 1.8t AWT po małym wirusie na 180 koni, jakie graty byście zaproponowali by sprawnie i bez niespodzianek to hulało? Byłem w trzech zakładach i wszyscy mówią że nie ma się co spuszczać bo ten silnik nie jest wymagający odnośnie komponentów instalki gazowej i że żadnych cudów wianków nie trzeba robić by auto jeździło. Proponują staga albo brc, ale o reduktorze i wtryskach nie idzie rozmawiać bo się wkurzają że za dużo zadaje pytań. Pomóżcie skompletować zabawki by sprawnie prestiż latał.

klepane palcem po szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponują staga albo brc, ale o reduktorze i wtryskach nie idzie rozmawiać bo się wkurzają że za dużo zadaje pytań

To zmień gazmenów. Jest takie spore forum o lpg na którym jest mapa polecanych warsztatów w Polsce. Zakładając tam będziesz miał większą pewność poprawnego doboru i montażu. Link do mapy ...

Jak jesteś z okolic Lublina to masz niedaleko do Adama Rogowskiego, u niego źle pewnie nie będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam dwa kilometry od warsztatu p. Rogowskiego, wielokrotnie byłem u niego z innym autem, z miłą chęcią założył bym tam instalkę ale... 4100 to trochę przerost formy nad treścią, ceni się ten gazmen oj ceni. Zadzwonię do tego drugiego z mapki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO najlepszy stosunek cena/jakość:

 

1. Wtryski Barracuda

2. Reduktor KME Twin i będzie z dużym zapasem

3. Komp: KME Nevo, LPGTech, STAG - wszystko będzie ok, byle gazownik umiał ogarnąć i dobrze się poruszał w sofcie.

4. I najważniejsze to montażysta, który będzie to potrafił założyć i wystroić. 

4100 to faktycznie trochę drogo. Myślę, że ~3000+ zeta za taką instalkę to cena przyzwoita.

Na pewno znajdziesz taniej, ale czy warto...

Nie napisałeś, który rok autka, ale pewnie masz już sondę szerokopasmową więc będzie dużo łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam dwa kilometry od warsztatu p. Rogowskiego, wielokrotnie byłem u niego z innym autem, z miłą chęcią założył bym tam instalkę ale... 4100 to trochę przerost formy nad treścią, ceni się ten gazmen oj ceni. Zadzwonię do tego drugiego z mapki...

 

Masz rację, mamy wolny rynek. Ja zakładałem w Częstochowie w polecanym warsztacie i jestem mega zadowolony. Pierwszy raz po instalacji LPG w aucie (a to moja 4 instalka) nie musiałem nic poprawiać ani jeździć na regulacje co chwila. Od 10 kkm jest git. A cenę płaciłem rynkową, nic drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag qbox

reduktor ac r01 250

wtryski barracuda

wlew pod klapką, rury faro

Identyczny zestaw poszedł do szwagra laguny i zapłaciliśmy 2400zł ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 200 go fast z podlewaniem benzyny

reduktor ac r01 250

wtryski acw03

wlew pod klapką, ,faro to kibel , miedź lepsza ;)

Robię Ci za 2,5kk . Papiery , wszystko legal. Jak chcesz , strojenie po afr ale nie ma potrzeby.

W czym jest różnica między gofast a qbox?

klepane palcem po szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag qbox

reduktor ac r01 250

wtryski barracuda

wlew pod klapką, rury faro

 

Jaki zestaw za taką kwotę?

Wypasiony u nie z zapasem do 350hp (udało się zrobić 400)

Nevo PRO

wtryskiwacze eco-power

reduktor  Extrim

wlew pod klapką

 

Lubie Adama ale za tą kwotę nie powinno auto-właściciel szukać pomocy u mnie gdzie diagnoza była że w aucie coś szwankuje a wystarczyło odpowiednio podejść do regulacji LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mieszkam dwa kilometry od warsztatu p. Rogowskiego, wielokrotnie byłem u niego z innym autem, z miłą chęcią założył bym tam instalkę ale... 4100 to trochę przerost formy nad treścią, ceni się ten gazmen oj ceni. Zadzwonię do tego drugiego z mapki...

 

Książe już chce 4100 za instalację do zwykłego silnika R4 z turbo... oczadział.
Jedź do warsztatowni, to samo będziesz miał za 2800-3000.

 

Ja mam 1.8T 190KM, zamontowałem:
Stag qBox
Barracuda 130Nl
ACR01 RED
Zasilanie na faro.

 

20kkm przejechane, jeździ tak jak powinno, korekty długookresowe w okolicach zera. Jak widzę cenę u rogowskiego to mnie mdli. Co najśmieszniejsze gość chce jeszcze, żeby kupować mu uszczelkę pod kolektor wartą 40zł...

 

 

Wypasiony u nie z zapasem do 350hp (udało się zrobić 400)
Nevo PRO
wtryskiwacze eco-power
reduktor Extrim
wlew pod klapką

 

Lubie Adama ale za tą kwotę nie powinno auto-właściciel szukać pomocy u mnie gdzie diagnoza była że w aucie coś szwankuje a wystarczyło odpowiednio podejść do regulacji LPG

 

Rogowski wylansował się w internetach, kolejki ma na miesiąc - dwa w przód i szaleje z ceną, bo ciemny naród oczytany w internetach ufa mu jak Bogu... masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co napinać, człowiek dobry jest w tym co robi, ma długą kolejkę oczekujących i może sobie na dużo pozwolić. Jako że nie jest jedyny w branży smroda założy ktoś inny. Osobiście nie mam nic do Pana Adama, jak do tej pory kilka razy mi pomógł więc oceniam go pozytywnie a że ceny ma jakie ma to jego sprawa, jak nie pasuje zawsze jest jeszcze konkurencja.

klepane palcem po szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książe już chce 4100 za instalację do zwykłego silnika R4 z turbo... oczadział.

Jedź do warsztatowni, to samo będziesz miał za 2800-3000.

 

 

Rogowski wylansował się w internetach, kolejki ma na miesiąc - dwa w przód i szaleje z ceną, bo ciemny naród oczytany w internetach ufa mu jak Bogu... masakra jakaś.

 

Nie znam ich ale skoro miał kolejki to naturalne jest podnoszenie cen do poziomu aż kolejka stanie się akceptowalnie krótka. A to że gość prócz dobrego fachu ma też dobry marketing to cóż... tylko pozazdrościć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.