Skocz do zawartości

Witam, nowa użytkowniczka, problem ze sprawdzeniem VIN


Annanews

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłam do Państwa dołączyć ponieważ nie znam żadnego fachowca, któremu mogłabym zaufać. Jestem na etapie poszukiwania auta  VW lub Skody w hatchbacku na benzynę. Dwa lata temu, gdy kupiłam obecną Polówkę, niestety zostałam oszukana, stan auta okazał się opłakany. Chciałam sprawdzić interesujące mnie auta z Niemiec po numerze VIN. Jeden raport kosztuje 70 zł. i trzeba tej firmie zrobić przelew poprzez paypal, ale również zaznaczają, że   "W przypadku, gdy podany numer VIN nie będzie miał historii serwisowej, pieniądze zwracamy do 7 dni roboczych". Czy warto zapłacić? Czy ktoś korzystał z takich usług? Boję się, że to naciąganie na kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już raz ci dziadostwo wcisnęli, to może zmiarkuj z autami z Niemiec... ;)

 

Zauważ, że takie samo polo krajowe, jest dużo tańsze w Polsce, niż identyczny rocznik Polo w Niemczech (np na mobile.de)

Czyli jak te auta sprowadzone są tańsze u nas w kraju, to znaczy że sprowadzane są albo auta z dużymi przebiegami albo powypadkowe, albo najczęściej i jedno i drugie ;)

 

Daj sobie w kryteriach wyszukiwania otomoto - kraj pochodzenia polska, zaznacz "bezwypadkowe"  i dopiero oglądaj - zostaną ci tylko ogłoszenia oszustów do odsiania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.