Jump to content
Sign in to follow this  
karolchyla

Budżetowo 195/65/15

Recommended Posts

sklep bardzo długo realizuje zamówienia, mi wyszło 14dni. Odpisuje wprawdzie szybko, ale nie zawsze z sensem. Moje Continentale zostały nadane prosto z Niemiec, Nie wiem, jaką drogę jeszcze pokonały, ale zostały nadane 8.11, a dostałem je dopiero 16.11. Kasę księgują bardzo długo. Wpłatę nocną z czwartku na piątek zaksięgowali sobie dopiero we wtorek. Ostatnio robiłem taki klasyczny przelew do innego sklepu internetowego i księgowanie zajęło ok. 13 godzin. Od momentu wpłaty nikt nie wie co się dzieje z kasą, ani na jakim etapie wysyłki są opony. Jest zatem kilkanaście dni oczekiwania, które nie wiadomo kiedy się skończy. Sklep odpowiada, że realizuje zamówienia 1-10 dni. To 1 to nie wiem jak to możliwe. Co do potwierdzeń wpłąty, to na razie mam tylko f-re proforma, dziś wysłałem zapytanie o klasyczną fakturę zakupu, zobaczymy co odpowiedzą. Do czasu otrzymania faktury nie montuję opon, bo pogrążę się i nie będę ich w stanie w razie czego reklamować.

Edited by Jogi

@@nunu7 jak przeczytałem opinie o poprzednim biznesie właściciela logistykiopon, to myślę, że mogę w podzięce za dostarczenie opon na głos odczytać apel smoleński :D

sprawdziłem jeszcze w inopony continentala i tam jest 40pln/szt więcej, więc nie wszystko mają najtaniej. Ale tak to jest, jedną markę mają w supercenie, inną w wyższej i biznes się kręci. Swoje jutro instaluję, fakturę przysłali mailem, więc póki co, to u mnie jedynie te dwa tygodnie nerwówki. Kilku miesięcy, jak inni opisują, nie zniósłbym, osobiście bym się do nich wybrał :ogien:

Edited by Jogi

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.