Skocz do zawartości

Fotele z wbudowanymi pasami


gn11wasyl

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, dużo tu róznych maniaków to może się uda znaleźć.

Poszukuję info jakie samochody miały przednie fotele z wbudowanymi pasami w fotel bo chce takowe do swojego wozu przeszczepić.

Wiem o Vel Satis (ale nie wiem jak z wygodą fotela) i SAAB 9-7x - te średnio wygodne i u nas niedostępne.

Kojarzy ktoś jeszcze jakieś samochody z wygodnymi fotelami i wbudowanymi pasami w fotel przedni?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB R129, BMW seria 8, BMW E93

Dzięki, są fajne ale drożyzna jednak, chwilowo B-max prowadzi, jakiś salon odwiedzę by się przysiąść a jak nie to Vel Satis lub Avantime będą grane. Dziękuję wszystkim za pomoc.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, dużo tu róznych maniaków to może się uda znaleźć.

Poszukuję info jakie samochody miały przednie fotele z wbudowanymi pasami w fotel bo chce takowe do swojego wozu przeszczepić.

Wiem o Vel Satis (ale nie wiem jak z wygodą fotela) i SAAB 9-7x - te średnio wygodne i u nas niedostępne.

Kojarzy ktoś jeszcze jakieś samochody z wygodnymi fotelami i wbudowanymi pasami w fotel przedni?

pzdr

Chrysler Stratus i Sebring.

Cabrio oczywiście.

wysłane z kontenera na śmieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, są fajne ale drożyzna jednak, chwilowo B-max prowadzi, jakiś salon odwiedzę by się przysiąść a jak nie to Vel Satis lub Avantime będą grane. Dziękuję wszystkim za pomoc.

pzdr

 

Tylko w B-Maxie fotele nie są wygodne. Przynajmniej dla mnie. Bardzo się trzeba zgarbić przy 182cm wzrostu żeby pasować do kształtu fotela ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.