Skocz do zawartości

AC/OC/NNW... CHGW...


przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Ubezpieczenia trza mi, zerkam sobie w tak reklamowane rankomaty i inne, i rozziew cen jest porażający - od 1600 pln do przeszło 10.000 pln za pakiet. :pukpuk:

 

Jestem w tej niefortunnej sytuacji, że wszystkie moje zniżki sprzed lat trafił szlag, wykorzystam więc zapewne formę współwłasności i zakupię auto na spółkę z ojcem - tylko po to, by skorzystać z jego zniżek (60%) i zbierać na swoje konto.

 

Powiedzmy, że cena schodzi na drugi plan. Pytanie - jakie towarzystwo wybrać? Czytam rankingi, to opinie są takie same. "Ch..., skur..., oszuści, wyłudzacze, nieroby, lenie", etc. I to się tyczy każdego TU, bez wyjątku.

 

Jak żyć? Pomożecie? :nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenia trza mi, zerkam sobie w tak reklamowane rankomaty i inne, i rozziew cen jest porażający - od 1600 pln do przeszło 10.000 pln za pakiet. :pukpuk:

Jestem w tej niefortunnej sytuacji, że wszystkie moje zniżki sprzed lat trafił szlag, wykorzystam więc zapewne formę współwłasności i zakupię auto na spółkę z ojcem - tylko po to, by skorzystać z jego zniżek (60%) i zbierać na swoje konto.

Powiedzmy, że cena schodzi na drugi plan. Pytanie - jakie towarzystwo wybrać? Czytam rankingi, to opinie są takie same. "Ch..., skur..., oszuści, wyłudzacze, nieroby, lenie", etc. I to się tyczy każdego TU, bez wyjątku.

Jak żyć? Pomożecie? :nie_wiem:

Czytaj OWU to się dowiesz co kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź tam gdzie taniej. Wszyscy walą w kanta.

 

Od lat stosuję tą filozofię. Mogę co roku zmieniać firmę ubezp., zawsze wybieram full opcję (OC, AC, NW, ass, szyby, opony, kasacja amortyzacji, wkładów własnych, etc.) i wybieram najtańszą ofertę. W ten sposób przerobiłem już Proamę, Linka4, AXĘ, Liberty, Avivę a ominąłem tych, którzy ceny mają z księżyca (np. PZU, Hestia, Generali, Warta). Wychodzę bowiem z założenia, że jak ja kogoś walnę (odpukać), to on się będzie bawił z mojego OC, a jak będzie przypadek losowy (szyba, grad, piorun, szkoda parkingowa bez ustalenia sprawcy, etc.) - to trudno, będę ja się bawił... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź tam gdzie taniej. Wszyscy walą w kanta. Generalnie wszystko zależy na jakiego likwidatora trafisz, w jakim jest humorze, jaka jest faza księżyca i diabli wiedzą co jeszcze   ;)

Rok temu zadzwoniłem do mojego TU bo dostałem kamieniem w szybę. Zarekomendowali "swoją'' firmę a ja powiedziałem że chcę ASO. Pojechałem, zgłosiłem a jak już szyba była na miejscu to podstawiłem auto. Na te kilka godzin roboty dostałem auto zastępcze. Szybę dostałem oryginalną. Za nic nie zapłaciłem ani złotówki. TU zlikwidowało szkodę bez najmniejszego zająknięcia. Posiadam full AC + klauzula szyby. Jak się kończyło ubezpieczenie to na następny rok zostałem u nich. Na 95% kolejny rok będzie też u nich.

Raz w Austrii musiałem pokazać papiery od auta Policji. Oglądał ten nasz świstek potwierdzający posiadanie OC troszkę podejrzliwie, ale jak doczytał że Allianz to problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenia trza mi, zerkam sobie w tak reklamowane rankomaty i inne, i rozziew cen jest porażający - od 1600 pln do przeszło 10.000 pln za pakiet. :pukpuk:

 

Jestem w tej niefortunnej sytuacji, że wszystkie moje zniżki sprzed lat trafił szlag, wykorzystam więc zapewne formę współwłasności i zakupię auto na spółkę z ojcem - tylko po to, by skorzystać z jego zniżek (60%) i zbierać na swoje konto.

 

Powiedzmy, że cena schodzi na drugi plan. Pytanie - jakie towarzystwo wybrać? Czytam rankingi, to opinie są takie same. "Ch..., skur..., oszuści, wyłudzacze, nieroby, lenie", etc. I to się tyczy każdego TU, bez wyjątku.

 

Jak żyć? Pomożecie? :nie_wiem:

Jeżeli tylko OC to tam gdzie najtaniej. Jeżeli AC to w dużej, znanej firmie i dosyć drogo albo wręcz drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.