Skocz do zawartości

A może C4 Picasso?


szklasty

Rekomendowane odpowiedzi

A może by tak C4 Picasso po 2013?Po sprzedaży SIII i przejrzeniu rynku wymyśliłem że trzeba kupić nowsze SIII bo w zasadzie nic nie spełnia moich oczekiwań względem pojemności,konfiguracji,możliwości adaptacyjnych wnętrza,ilości schowków itp.Ostatnio wpadł mi test Zachara 

i pomyślałem o C4 (krótkim),dodatkowo któryś z kolegów kupił tu ładną wersję...możecie napisać parę zdań czego szukać,czego unikać,jak z eksploatacją i kosztami,jak FAP itp.Ogólnie czy warto?

ps.ze wzgledu na charakter używania-miasto-wolałbym benzynę ale mało tego jest...wśród SIII też 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo któryś z kolegów kupił tu ładną wersję...

 

To ja :)

Szukaj 2.0BlueHDi z EAT6 :)  i nie bój że do miasta :)

Szukaj auta poleasingowego z Francji

Ja załatwiłem temat przez tego gościa:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26972497&order=pd&string=citroen&search_scope=userItems-26972497&bmatch=base-relevance-floki-5-aut-1-1-1025

 

ściąga tego na potęgę wprost z ARVAL France  :)

Fakt, że są w różnym wyposażeniu, nie tylko takim jak moje :)

ale 100% przebieg, zazwyczaj nigdzie nie malowane, ewentualnie jakaś kosmetyka poflotowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja :)

Szukaj 2.0BlueHDi z EAT6 :)  i nie bój że do miasta :)

Szukaj auta poleasingowego z Francji

Ja załatwiłem temat przez tego gościa:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26972497&order=pd&string=citroen&search_scope=userItems-26972497&bmatch=base-relevance-floki-5-aut-1-1-1025

 

ściąga tego na potęgę wprost z ARVAL France  :)

Fakt, że są w różnym wyposażeniu, nie tylko takim jak moje :)

ale 100% przebieg, zazwyczaj nigdzie nie malowane, ewentualnie jakaś kosmetyka poflotowa :)

Dzięki za namiar...myślisz że ten 2.0 + automat nie będzie potencjalnym generatorem wielkich kosztów jeżdżąc większość czasu w mieście?

Jak tam rozwiązali FAP?Wiem że 2.0 to chyba najlepszy francuski diesel ale mimo wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar...myślisz że ten 2.0 + automat nie będzie potencjalnym generatorem wielkich kosztów jeżdżąc większość czasu w mieście?

Jak tam rozwiązali FAP?Wiem że 2.0 to chyba najlepszy francuski diesel ale mimo wszystko...

 

W moim po kupnie średnie z 10 wypaleń było ponad 900 km :)

Moje wszystkie były 2.0HDi z tego trzy w BVA :) i nie widzę żadnych kosztów związanych z jazdą przede wszystkim po mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar...myślisz że ten 2.0 + automat nie będzie potencjalnym generatorem wielkich kosztów jeżdżąc większość czasu w mieście?

Jak tam rozwiązali FAP?Wiem że 2.0 to chyba najlepszy francuski diesel ale mimo wszystko...

 

bierz mam taka kombinacje i zero problemow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.