Skocz do zawartości

depo & tyc


marcelmax1

Rekomendowane odpowiedzi

mam Depo w SC jestem zadowolony wszystko pasowało P&P choc niektórzy pisali ze cos tam nie pasuje przy kierunkach itp ale nie pamietam czy pisali o Depo czy Tyc bo tez wtedy miałem dylemat Wybrałem depo  mam je ponad rok i wszystko jest OK a do tego dobre żarówki i mam lepsze światła jak w służbowej kia Ceed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w poprzednim seju TYC i byłem bardzo zadowolony, jakość bardzo dobra, bliska oryginałowi. W obecnym seju zmieniałem obie lampy bo pękły koszyczki i dla odmiany kupiłem DEPO bo sporo było pozytywnych opinii tutaj na forum. Niestety jak dla mnie to jest niezły szajs, który do TYC nie ma porównania. W jednej lampie pękł koszyczek już przy montażu, zatem muszę ponownie ją wymienić. Pewnie pozytywne opinie o DEPO biorą się tylko z tego, że jak ktoś kupi DEPO to zachwala DEPO, jak ktoś kupi TYC to zachwala TYC, ja miałem do czynienia z oboma i powiem tylko tyle że nigdy więcej DEPO nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektory dają mi trochę w.prawo i w dół i nie moge ich już bardziej wyregulować kręcąc tymi pokrentelkami od regulacji. Ogólnie różnica wielka nie jest bo na przeglądzie mi powodzieli że można tak jeździć, ale idealnie nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.