Skocz do zawartości

Poszukiwania auta


Walus76

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Poszukuję właśnie cromki dla lepszej połowy i byłbym wdzięczny za odpowiedź, czy są charakterystyczne dla tego modelu szczegóły, na które przy kupnie warto zwrócić szczególną uwagę, typu rdza w konkretnych miejscach itp. 

 

Trafiłem też np. na coś takiego:

 

http://otomoto.pl/oferta/fiat-croma-navigacjaserwis-do-koncaklimtroniksliczna-ID6yBAJz.html

 

Co myślicie? Zastanawia mnie brak schowka na okulary. Z tego co oglądałem do tej pory, w większości aut bez panoramy, nawet nie wypasionych, widziałem go, a tu nie ma. Czy był standardem i jego brak wskazuje, że coś było z wozem nie tak, czy się nie sugerować?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Poszukuję właśnie cromki dla lepszej połowy i byłbym wdzięczny za odpowiedź, czy są charakterystyczne dla tego modelu szczegóły, na które przy kupnie warto zwrócić szczególną uwagę, typu rdza w konkretnych miejscach itp. 

 

Trafiłem też np. na coś takiego:

 

http://otomoto.pl/oferta/fiat-croma-navigacjaserwis-do-koncaklimtroniksliczna-ID6yBAJz.html

 

Co myślicie? Zastanawia mnie brak schowka na okulary. Z tego co oglądałem do tej pory, w większości aut bez panoramy, nawet nie wypasionych, widziałem go, a tu nie ma. Czy był standardem i jego brak wskazuje, że coś było z wozem nie tak, czy się nie sugerować?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wskazówki.

rok produkcji 2012 ;l ;l ;l

pewnie produkcja 2009, model 2011, rejestracja 2012 :]

 

schowek na okulary nie był standardem

dziwnie wciśnięty znaczek na airbagu w kierownicy. Więcej nawet nie chce mi się oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, to już sprawdziłem wcześniej, tylko nie byłem pewny prawdziwości danych ;] . 

 

A tak "szkoleniowo", w tym co można wypatrzyć?:

 

http://otomoto.pl/oferta/fiat-croma-1-9-jtdm-120km-dokumentacja-bez-dpf-ladna-i-zadbana-ID6yEUjF.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawy halogen ??

reflektory też chyba nie są z tego rocznika, tylko z fiata bravo po lifcie

jak się nie mylę to antena do navi a zwykłe radio w środku, no chyba że ma navi w liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, trzeci strzał szkoleniowy:

http://allegro.pl/croma-jtd-150-km-navi-3d-alu-biala-igla-i6602305274.html

Oprócz sporej ceny i rocznika "modelowego" oczywiście, czy przedni zderzak od strony kierowcy nie jest przypadkiem ruszony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie parują - a miałem już stłuczke. Oba są nowe.

 

IMO to też miał stłuczke, ale założono stare reflektory, gumy pewnie juz nie te i puszcza wilgoć.

 

Nie skreslił bym auta bo miał wymieniane reflektory czy coś. Stłuczki - rzecz normalna. Sprawdzić czy wszystko jest proste i dobrze pomalowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie parują - a miałem już stłuczke. Oba są nowe.

 

IMO to też miał stłuczke, ale założono stare reflektory, gumy pewnie juz nie te i puszcza wilgoć.

 

Nie skreslił bym auta bo miał wymieniane reflektory czy coś. Stłuczki - rzecz normalna. Sprawdzić czy wszystko jest proste i dobrze pomalowane. 

Nawet ładnie spasowali wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby racja, ale mimo wszystko trochę się boję po dotychczasowych doświadczeniach. Żona w obecnym złomie też miała stłuczkę dwa lata temu i po zrobieniu niby było ładnie, a teraz tak się rozeszły blachy, że z jednej strony pokrywy silnika palec można włożyć  :hehe:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby racja, ale mimo wszystko trochę się boję po dotychczasowych doświadczeniach. Żona w obecnym złomie też miała stłuczkę dwa lata temu i po zrobieniu niby było ładnie, a teraz tak się rozeszły blachy, że z jednej strony pokrywy silnika palec można włożyć  :hehe:  

trzymam kciuki, żebyś znalazł ten bezwypadkowy, szczególnie sprowadzony z Francji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przynajmniej coś nie od komisu, co wygląda w miarę obiecująco, tylko jak dla mnie dość daleko.... Warto jechać na wycieczkę przez cały kraj i to oglądać?

 

https://motomi.pl/offers/474a423a-9ecd-454d-a543-43152ff90111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu najlejka komisowa, z tyłu ramka na tablice komisowa, z przodu nie. PEwnie przypadkiem

po co zapalać halogeny skoro jeden nie świeci ? :]:hmm: :hmm:

 

a tak pozatym to ładnie wygłaskana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź moją, z polskiego salonu, 1,9 150KM serwiesowana, po wymianie rozrządu, sprzęgła, dwumasy, rocznik 2008 I rej 2009. Po co będziesz szukał złomu zza granicy. W poniedziałek jadę doCinka na usunięcie klap i zaślepienie EGR także auto będzie pewne do jazdy na następne 200kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki i ramki bym się nie czepiał, bo sam mam ramkę taką z jaką żona kupiła auto 8 lat temu. A co do halogena, może to doświetlenie zakrętu?  :hehe:

czyli igiełka, brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Poszukuję właśnie cromki dla lepszej połowy i byłbym wdzięczny za odpowiedź, czy są charakterystyczne dla tego modelu szczegóły, na które przy kupnie warto zwrócić szczególną uwagę, typu rdza w konkretnych miejscach itp. 

 

Trafiłem też np. na coś takiego:

 

http://otomoto.pl/oferta/fiat-croma-navigacjaserwis-do-koncaklimtroniksliczna-ID6yBAJz.html

 

Co myślicie? Zastanawia mnie brak schowka na okulary. Z tego co oglądałem do tej pory, w większości aut bez panoramy, nawet nie wypasionych, widziałem go, a tu nie ma. Czy był standardem i jego brak wskazuje, że coś było z wozem nie tak, czy się nie sugerować?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wskazówki.

Perfekcja Photoshopa:)

A swoja droga przykuwa uwage.

Ta croma dlugo stoi, z samego rocznika widac, ze gosc kretacz, keidys w ogloszeniu byl przebieg 150 tkm, na zegarach 205.

Nie oszukujmy sie, auto w takim stanie w DE kosztowaloby 6-7tys E wiec musi byc "dopieszczone"

Szkod parkingowych, stluczek nie demonizowalbym bo jak dobrze zrobione to jezdzic bedzie.

Wazne aby to posprawdzac z kims w temacie oblatanym .

Croma to kawal auta a czarna...coz....aby tak wygladala musialbym poswiecic zapewne z 4 h :) dlatego moja tak nie lśni:(

Przebieg 200 to nic strasznego jesli prawdziwy.

Powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czytałem, że ten komis jest warty uwagi. Czy faktycznie auta tam sprzedawane nie da przekręcane?

Jak niedaleko to jechać obejrzeć. Ja jestem zadowolony z zakupu u nich

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W@@fanlan Jesteś z Wrocławia, może wiesz gdzie warto zaglądnąć szukając pewnej Cromy. Czy w ADF na Karkonowskiej bywają te auta? Może znasz jakiś pewny komis. Z góry dziękuję za poradę.  Może podpowiesz na co zwrócić uwagę w tym samochodzie. Pozdrawiam

Hej,

 

cromek jest jak na lekarstwo, w ADF-ie nie bywam, nie moj rejon. Do ASO juz nie jezdze na cokolwiek bo po co.

Dobrym serwisem wloszczyzny jest IRBIS na paprotnej, dlubia w FIAT,ALFA, LANCIA., moze maja jakis dostep do cromek.

Ja kupowalem moja z ebaya czy mobile . de

Brudna, srodek z piachem, przyjechala na lawecie. Zadne wychuchane cudo, zadna IGLA.

Nalot miala 137tkm.

sprawdzilem w ASO za 250zl systemy, historie, podwozie i tyle.

Auto mialo niecale 3 lata jak kupilem.

Mam juz ponad 4 lata i jedyne co zrobilem to lozyska w skrzyni M32, wiec pod tym katem mozesz posluchac. Na 5 i 6 biegu lozyska szumia, moje z kolei na 2ce jak odpuscilem gaz to takie jakby pilowanie bylo.

Naprawa 1500zl za 6 lozyska na gotowo.

Poza tym nic sie nie dzieje poza lacznikiem staba za 50zl wymienionym samemu w 30 minut.

Cieszy przestronnosc ale.....jesli dla kobiety to parkowanie to nie takie hopsiup. Przy hiper tylko tylem albo na koncu parkingu:) inaczej moze miec klopot ze zlozeniem sie.

Ogolnie auto fajne bo sie wchodzi do niego a nie wsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

cromek jest jak na lekarstwo, w ADF-ie nie bywam, nie moj rejon. Do ASO juz nie jezdze na cokolwiek bo po co.

Dobrym serwisem wloszczyzny jest IRBIS na paprotnej, dlubia w FIAT,ALFA, LANCIA., moze maja jakis dostep do cromek.

Ja kupowalem moja z ebaya czy mobile . de

Brudna, srodek z piachem, przyjechala na lawecie. Zadne wychuchane cudo, zadna IGLA.

Nalot miala 137tkm.

sprawdzilem w ASO za 250zl systemy, historie, podwozie i tyle.

Auto mialo niecale 3 lata jak kupilem.

Mam juz ponad 4 lata i jedyne co zrobilem to lozyska w skrzyni M32, wiec pod tym katem mozesz posluchac. Na 5 i 6 biegu lozyska szumia, moje z kolei na 2ce jak odpuscilem gaz to takie jakby pilowanie bylo.

Naprawa 1500zl za 6 lozyska na gotowo.

Poza tym nic sie nie dzieje poza lacznikiem staba za 50zl wymienionym samemu w 30 minut.

Cieszy przestronnosc ale.....jesli dla kobiety to parkowanie to nie takie hopsiup. Przy hiper tylko tylem albo na koncu parkingu:) inaczej moze miec klopot ze zlozeniem sie.

Ogolnie auto fajne bo sie wchodzi do niego a nie wsiada.

Dzięki. Faktycznie na olx i otomoto codziennie dodawane są nowe ogłoszenia...tylko zdjęcia jakieś takie znajome - podejrzane;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.