Skocz do zawartości

Radio Bluetooth do 200PLN?


Herbatnik

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w temacie audio do auta jestem zielony jak szczypior na wiosnę zapytam tutaj :)

Szukam radia do mojej starej terenówki. Jako, że terenówka z dieslem pracującym jak sieczkarnia, do tego trzeszcząca, skrzypiąca nie musi to być szczyt audio ;] Ma po prostu dość przyzwoicie i głośno grać na fabrycznych głośnikach, choć zmianę głośników też biorę pod uwagę. 

Nie musi mieć odtwarzacza CD, nie musi mieć USB, super hiper kolorowego wyswietlacza. W samochodzie słucham głównie radia i Spotify przez smartfona, więc jedyny wymóg - z 4-5 przycisków do zaprogramowania stacji radiowych i koniecznie Bluetooth, tak, żebym mógł je sparować z telefonem.

Budżet 200PLN. Nie musi być firmowe. Jeżeli jest jakiś dobry chińczyk za 100PLN to też może być. 

Doradzicie?

 

W Morele jest jakieś takie bóg wie co za 144PLN. Warto se tym głowę zawracać. Jakies zabezpieczenie przeciwkurzowe rzekomo ma, a w terenie trochę się kurzy :)

 

https://www.morele.net/radio-samochodowe-blow-avh-8686-866587/

 

866587_0_f.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Podłączę się z pytaniem, bo interesuje mnie coś podobnego, ale chciałbym mieć możliwość podłączenia zewnętrznego wzmacniacza (czy ten sony z allegro ma taką możliwość?). Mam jeszcze zmieniarkę CD, ale to chyba mało realne by dało się nią sterować, prawda? (zmieniarka SONY)

No i priorytetem jest dla mnie jakość tunera FM, często słucham stacji na granicy zasięgu ze słabym sygnałem.

 

Poradzicie coś?

 

 

O! Fajniutie, dzięki. Chyba dołożę ;]

 

Edyta: no dobra, kliknięte, jakby co będzie na Ciebie ;]

 

Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak - gra toto na małych głośniczkach dość przyzwoicie, choć dupy nie urywa, ale to raczej wina głosników niż radia, można podłączyć wzmacniacz, suba, paruje się z telefonem bez problemów, zestaw głośnomówiący działa, można odbierać rozmowy guzikiem radia, zdaje się, że można też tym guziczkiem wybierać rozmówcę i aktywować dzwonienie. Spotify z telefonu przez bluetooth dziala bez problemów, na wyświetlaczu wyświetlają się tytuły/wykonawca/album ze Spotify, można przerzucać kawałki bezpośrednio z radia i nie trzeba klikać w telefonie. Są też minusy - ustawienie equalizera, wyświetlacza i innych bajerów wymaga sporo klikania i kręcenia gałą, choć jak już raz się ustawi, to raczej się do tego potem nie zagląda. Ale to chyba uroki małych radyjek, w których upchanych jest rozbudowane menu. Fajnym bajerkiem jest też brzęczyk, który po wyłączeniu zapłonu przypomina o zdjęciu panela (można go wyłączyć).

Summa summarum jestem zadowolony. Jakby była możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu (a może jest, ale nie doczytałem instrukcji ;] ) to byłaby pełnia szczęscia.

 

Aaaa. i jeszcze jedno. Nie miałem okazji słuchać muzyki z pendrive, bo słucham ze Spotify, więc nie wiem jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatecznie Pioneer a. Jestem mega zadowolony. Gra ładnie, Bluetooth świetnie (z zewnętrznym mic). Rewelacja jeśli idzie o odbiór słabych stacji radiowych. Koszt poniżej 400 pln. 

Jak kto zainteresowany mogę podać model (nie pamiętam w tym momencie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Friday, February 03, 2017 o 19:10, tomirek napisał:

Napisze tak - gra toto na małych głośniczkach dość przyzwoicie, choć dupy nie urywa, ale to raczej wina głosników niż radia, można podłączyć wzmacniacz, suba, paruje się z telefonem bez problemów, zestaw głośnomówiący działa, można odbierać rozmowy guzikiem radia, zdaje się, że można też tym guziczkiem wybierać rozmówcę i aktywować dzwonienie. Spotify z telefonu przez bluetooth dziala bez problemów, na wyświetlaczu wyświetlają się tytuły/wykonawca/album ze Spotify, można przerzucać kawałki bezpośrednio z radia i nie trzeba klikać w telefonie. Są też minusy - ustawienie equalizera, wyświetlacza i innych bajerów wymaga sporo klikania i kręcenia gałą, choć jak już raz się ustawi, to raczej się do tego potem nie zagląda. Ale to chyba uroki małych radyjek, w których upchanych jest rozbudowane menu. Fajnym bajerkiem jest też brzęczyk, który po wyłączeniu zapłonu przypomina o zdjęciu panela (można go wyłączyć).

Summa summarum jestem zadowolony. Jakby była możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu (a może jest, ale nie doczytałem instrukcji ;] ) to byłaby pełnia szczęscia.

 

Aaaa. i jeszcze jedno. Nie miałem okazji słuchać muzyki z pendrive, bo słucham ze Spotify, więc nie wiem jak to działa.

Ściągnij sobie program SongPal na telefon i tam możesz konfigurować ustawienia dużo prościej poprzez ta aplikację telefonem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mack1805 napisał:

Ściągnij sobie program SongPal na telefon i tam możesz konfigurować ustawienia dużo prościej poprzez ta aplikację telefonem ;-)

 

O! Nie wiedziałem, że takie cuś jest. Trzeba wypróbować :):oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 8.02.2017 o 12:14, KvM napisał:

Kupiłem ostatecznie Pioneer a. Jestem mega zadowolony. Gra ładnie, Bluetooth świetnie (z zewnętrznym mic). Rewelacja jeśli idzie o odbiór słabych stacji radiowych. Koszt poniżej 400 pln. 

Jak kto zainteresowany mogę podać model (nie pamiętam w tym momencie). 

pamietasz może jeszczs model tego radia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.