Skocz do zawartości

założenie używanego zbiornika LPG


lorak06073

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Przez swoje niedopatrzenie dziś zauważyłem że skonczyła mi sie homologacja na zbiornik i nie dostanę przeglądu z tego powodu. Pytanie jest takie czy przejdzie patent z założeniem dobrego uzywanego zbiornika z aktualną homologacją z rozbitka? Rozbitek miał gaz wbity w dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Przez swoje niedopatrzenie dziś zauważyłem że skonczyła mi sie homologacja na zbiornik i nie dostanę przeglądu z tego powodu. Pytanie jest takie czy przejdzie patent z założeniem dobrego uzywanego zbiornika z aktualną homologacją z rozbitka? Rozbitek miał gaz wbity w dowód.

 

Oczywiście. Tak się robi.

Ważne, abyś miał papier na zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą jak dane zbiornika są już w rejestrze i diagnosta to ustali to i tak przeglądu nie przejdzie.

 

Oooo właśnie. O to mi chodziło. Z tego co mówił diagnosta podczas przeglądu musi wpisywać dane ze zbiornika do ewidencji. Więc na chłopski rozum jezeli tamten zbiornik jest już w rejestrze danych to na guzik jest mi on potrzebny. Przecież jeden zbiornik nie może być przypisany do dwóch aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurczę w kilku autach zmienialem butle na uzywke i nigdy nie miałem problemów z przegladami. Kwestia tylko kwita na tą butle i nikogo nic nie interesowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob za 200zl przedluzenie homologacji swojej butli na kolejne 10lat, w Lodzi robia to na Traktorowej i po klopocie, a jak na szybko potrzebujesz przeglad, to pozycz od kumpla papier od jego butli i jedz na przeglad, bez problemu przejdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to pozycz od kumpla papier od jego butli i jedz na przeglad, bez problemu przejdziesz

 

to już jest namawianie do oszustwa, możesz sobie takie rady zachować dla kumpli przy vodce, ale na forum ich nie umieszczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem nówkę zbiornik za 250 i spokój na kolejne 10 lat. Jak już wspominalem wczesniej, diagnosta musiał wpisać zbiornik do ewidencji bo według jego słów takowa jest prowadzona już od jakiegoś czasu a jak to ma się z rzeczywistością to nie mam pojęcia. Niemniej za wszelkie sugestie bardzo dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.