Skocz do zawartości

Głośniki Scenic III


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko co zrobisz jak wymienisz głośniki na lepsze a wzmacniacz z seryjnego radia nie będzie w stanie ich napędzać. 

Przerabialiśmy to w Nissanie X-Trailu. Skończyło się na powrocie do oryginałów. Teraz szwagier ma zamiar wstawiać jakieś całe lepsze audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam które są nie najgorsze , ale pomyślałem że może by je zmienić i by zagrało lepiej.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jest takie staropolskie przysłowie "lepsze jest wrogiem dobrego" :) myślę że bez większych zmian efektów nie będzie :)

Już tak "polepszyłem" sobie lata temu w Citroenie XMie :) było fabryczne audio Clarion, a ja stwierdziłem, że 2 drożne z tyłu będą lepsze, nawet nie zdążyłem maskownic założyć, jak wracałem do serii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się boję że nowe markowe lepiej nie będą grały. Z tego co widzę to chyba powinny być 13cm jednodrozne. Ale większość jest dwudroznych. No i nie wiem jak tyłku... Czy są takie same czy z gwizdkami dwudrozne. Najchętniej bym chciał na seryjnym radiu żeby działał mi BT

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić jak w Megane III mojej żony audio po prostu nie gra w porównaniu z moim Cabasse w Scenicu. Masakra jakaś jest. 

Też kombinuje co włożyć, bo może ja to auto przejmę i będzie tragedia. 

a orientujesz się może czy są tam dwu dwu drożne ? z przodu i z tyłu czy jedno drożne ? szuakm jakiś markowych żeby je podmienić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orientujesz się może czy są tam dwu dwu drożne ? z przodu i z tyłu czy jedno drożne ? szuakm jakiś markowych żeby je podmienić .

Sprawdź czy masz tweetery w desce na podszybiu.Jeśli nie ma kup na Allegro oryginalne od np. Laguny bo taniej i trochę wysokie tym poprawisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludki powiedzcie mi jakie głośniki są w przednich i tylnych drzwiach ? jaki to jest rozmiar ? 

Lepiej kupić dwudrożne czy jedno drożne ? 

olej głosniki chyba że są jakie beznadziejne w lagunie mam włożone BOSE chociaż nie jest to wersja BOSE (brak Suba) pewnie mieli na półce to takie włożyli ,  jedno co zrobiłem to wygłuszyłem latem drzwi matą całkiem inny dźwięk na tych samych głośnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja mam , więc jak by ktoś miał jakieś info albo znał odpowiedz na pytania które zdawałem to się nie krepować

co do twiterów na forum laguny polecają wymianę kondensatora przy twiterze na 10 mikro tego jeszcze nie zrobiłem więc nie powiem jak dźwiękowo to się zachowuje ale koszt po pewnie 2-3 zł i 10 minut pracy z przylutowaniem więc warto sprawdzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem cos moze ciekawego

 

w mojej lagunie mialem zwykle boczki drzwi - zmienilem na boczki od wersji bose - i na tych samych glosnikach gra o wiele lepiej

 

te boczki od bose waza znacznie wiecej od tych zwyklych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem cos moze ciekawego

 

w mojej lagunie mialem zwykle boczki drzwi - zmienilem na boczki od wersji bose - i na tych samych glosnikach gra o wiele lepiej

 

te boczki od bose waza znacznie wiecej od tych zwyklych

nie dam rady założyć boczków od Bose bo ni chu chu nie będą pasować kolorystyką ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.