Skocz do zawartości

Citroen C4 Grand Picasso


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=6624550225

 

Ktoś widzi coś podejrzanego? Znajomy się napalił, ale w ciemno jechać z Częstochowy to średnio mi się widzi ;]

Skrzynia jest awaryjna? Jak z elektroniką?

 

Wpisz VIN do tego formularza:

 

http://pp2000.ru/vin

 

 

Ja jak szukałem, to znalazłem takiego, który miał pół miliona km w 2013 r a w 2016 było poniżej 200 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=6624550225

 

Ktoś widzi coś podejrzanego? Znajomy się napalił, ale w ciemno jechać z Częstochowy to średnio mi się widzi ;]

Skrzynia jest awaryjna? Jak z elektroniką?

sprawdź czy to na pewno automaty hydrauliczny klasyczny czy skrzynia ręczna zautomatyzowana

jeżeli to pierwsze to lepsza opcja niż ta druga (aczkolwiek taka wersja tzn. 2.0 hdi + prawdziwy automat jest rzadko spotykana - jeżli trafiłeś jeszcze niecofany i bezwypadkowy to jak 6-ka  totka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=6624550225

 

Ktoś widzi coś podejrzanego? Znajomy się napalił, ale w ciemno jechać z Częstochowy to średnio mi się widzi ;]

Skrzynia jest awaryjna? Jak z elektroniką?

 

Szukaj automatu a nie elektronicznego manuala. Poznać to dosyć łatwo, niech znajomy poprosi o zdjęcie wajchy zmiany biegów. Jak dobrze pamiętam automat ma cztery pozycje położenia wajchy, półautomat trzy. Sam przez chwilę szukałem C4 z automatem i wszędzie odradzano ten półautomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarłem ogłoszenie i zamknąłem. Nie ma po co jechać. W ogóle czytając tytuł to ja bym od razu przewijał dalej. To tak z mojego dużego doświadczenia z kupowania aut używanych dla siebie czy znajomych. Daj se siana, szkoda czasu. 

 

 

Dawaj kolego jakiś mini poradnik w paru zdaniach na co zwracac uwage, zeby tak szybko filtrowac ogłoszenia

 

Serio pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kolega dziś tam jedzie. Nie dotarły moje słowa do niego. Nr vin niby ma, ale powiedział że w drodze zadzwoni do Citroena zapytać lol ja mu odmówiłem wycieczki. Nie mam czasu na chore sytuacje. Dam znać jak wróci

Samochód sam w sobie jako model super. Jeżeli natomiast jest to połączenie silnika 2.0 HDI ze skrzynią MCP to najgorsze z możliwych... Jeśli dobrze pamiętam silnik miał w początkowych latach produkcji (a ten jest taki) obniżany moment żeby mógł być współpracować z tą skrzynią. A i tak potrafiła się skrzynka uszkodzić. Drugi wrażliwy element to zawias z tyłu jak nie był robiony to będzie wymagał interwencji. Poza tym auto bajka pod względem wyposażenia komfortu i wielkości.

 

PS

Niby napisane w ogłoszeniu, że klasyczny automat...

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

Niby napisane w ogłoszeniu, że klasyczny automat...

 

Porównaj drugie ogłoszenie tego sprzedawcy z podobnym egzemplarzem i dla odmiany ogłoszenie C4 w wersji nieGrand jak ładnie zaznaczył w opisie PRDN jako klasyczny automat zgodnie z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy z Francji, w ogłoszeniu sprowadzony z Niemiec oraz zarejestrowany w Polsce. Pewno przekleja tekst ogłoszenia z auta na auto. Może się okazać że mocno się rozjeżdża ze stanem faktycznym. Chociaż auto fajne, poleciłem takie siostrze i jest mega zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=6624550225

 

Ktoś widzi coś podejrzanego? Znajomy się napalił, ale w ciemno jechać z Częstochowy to średnio mi się widzi ;]

Skrzynia jest awaryjna? Jak z elektroniką?

 

Za tani jak na ten rocznik i wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę handlować samochodami... Kupił to, nie był nawet na stacji diagnostycznej, miernika też nie miał. Klient skarb.

Skrzynia jednak ten pseudo automat.

 

No przecież sprzedający napisał, że auto w PERFEKCYJNYM stanie to po co trzepać przed zakupem. Sprzedaje człowiek, z kraju Chrystusa Króla Polski, więc wiadomo, że prawdomówny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę handlować samochodami... Kupił to, nie był nawet na stacji diagnostycznej, miernika też nie miał. Klient skarb.

Skrzynia jednak ten pseudo automat.

Gdyby tak większość nie kupowła, to kto by kupował te wszystkie sprowadzane ulepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne? Kolo zamiast zapłacić prowizję robi recycling ogłoszenia...

wystawienie auta na allegro kosztuje 30zł?? Wiec po co ma płacic 30zł skoro wystarczy podminić fotki i rok prodykcji, reszte bełkotu Mirkowego pewnie zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja jest następująca.poziom kupujących determinuje poziom sprzedawców.tyle w temacie

 

Co więcej - ludzie kupują szroty, których żaden AKowicz (oprócz mnie, bo lubie kupić tanio i sam naprawić) by nie tknął i potem są zadowoleni, bo jeżdżą bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się jara bo na monitory w fotelach! (:

 

I właśnie dla takich klientów są komisy, Gniezno, Radom i takie ogłoszenia. Dlatego pisałem: 100% takich ogłoszeń omijać, szkoda czasu i nerwów. 

 

 

 

.poziom kupujących determinuje poziom sprzedawców.tyle w temacie

 

Co ABSOLUTNIE nie usprawiedliwia sprzedających. Tyle w temacie. 

 

bo jeżdżą bezawaryjnie.

 

Do pierwszego "z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas".... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.