Skocz do zawartości

Uniroyal RainSport 1 vs. Pirelli P5000 Drago


dzid3k

Rekomendowane odpowiedzi

ze tak powiem: to 175 wyglada na duuuzo szersze od tych 195 biglaugh.gif - w ogole Twoja furka Mefisto jest na prawde spoko zrobiona na takiego cichociemnego wymiatacza (jak zamontujesz turbawke to dopiero bedzie zabawa) waytogo.gif

a co do tamtych dwoch oponek to nie mam zielonego pojecia, ktora jest lepsza, bo nie sa to zbyt czesto montowane opony w sc tongue.gifzlosnik.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jedzilem na Rainsporcie jeden sezon i powiem, ze opona dosc dobra. Na mokrym zachowuje sie b.dobrze za to na suchym "tylko dobrze" Ale moze to dlatego, ze wczesniej jezdzilem na Bridgestone Re720 potenza, na oponie ktora chyba najlepiej trzyma sie na suchym. Ale generalnie polecam UR, do tego mieszanka jest b.twarda, wiec opona troche wytrzyma. Teraz zakladam nastepujace zestawienie:

Tył: 185\50 Continental Contisport

Przod: Yokohama 185\50 albo Wlasnie Rainsport 195\45

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja ostatnio pomykam właśnie na Pirellkach P5000 Drago i z jazdy w normalnych warunkach (czyt. sucho) jestem zadowolny i to bardzo (autko przeklejone jak ośmiornica zlosnik.gif ) ... nieco inaczej natomiast sprawa wygląda w przypadku mokrej nawierzchni ...

Dlatego też właśnie pytałem o Wasze opinie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> heh dzięki jeszcze w tym tygodniu będzie sesja zdjęciowa

> na nowych kołach i dystansach

no to czekam na zdjecia food.gif

Rowniez i Twoja furka przyczynila sie do tego, ze nie inwestuje juz w swoim sc w stylling, lecz w przerobki techniczne waytogo.gif i dlatego zostawiam swoje piekne czarne zdesie, a zamiast tego wole zbierac kase na 1.2 grinser006.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.