Skocz do zawartości

Adapter Pioneer CA-R-PI.161


Dakota

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem Pioneera DEH-1800UGB + adaptera CA-R-PI.161. Ten adapter ma pozwolić na sterowanie radiem z fabrycznej manetki pod kierownicą mojego Picasso.

Czy ktoś z Was ma taki zestaw ? Działa bez problemów ?

 

A może znacie jakąś tańszą alternatywę na podłączenie radia (w sumie to nawet niekoniecznie Pioneera) do fabrycznego sterowania w XP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A może znacie jakąś tańszą alternatywę na podłączenie radia (w sumie to nawet niekoniecznie Pioneera) do fabrycznego sterowania w XP ?

 

Może u nich? http://www.piloty.pl/multimedia.html;zapytać zawsze można. Do mnie sterowanie kierownicą kosztowało coś koło 140 zł o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się nad kupnem Pioneera DEH-1800UGB + adaptera CA-R-PI.161. Ten adapter ma pozwolić na sterowanie radiem z fabrycznej manetki pod kierownicą mojego Picasso.

Czy ktoś z Was ma taki zestaw ? Działa bez problemów ?

 

A może znacie jakąś tańszą alternatywę na podłączenie radia (w sumie to nawet niekoniecznie Pioneera) do fabrycznego sterowania w XP ?

Co do używania się nie wypowiem ale jakby Cię interesował to mam zbędny :) adapter CA-D-PI.030. W sumie to samo ale dodatkowo obsługuje jeszcze wyświetlacz.

Kupiłem go i okazało się, że mój Peugeot jest za stary, nie mam go gdzie podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.