Skocz do zawartości

wycieraczki bravo nie dzialaja


andre44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

juz tłumacze, ktoregos dnia umarły czuc było swąd spalenizny, myślałem ze to silnik. Ale niestety po kupnie od kolegi z kącika założony i nadal nic. Bezpiecznik cały, spryski działają a wycieraczki z przodu i z tyłu nie. Po załączeniu słychać jak "cyka" jakby przekaźnik w silniku i nic wiecej. Ktoś przerabiał temat? Mój kolejny typ to przełącznik zespolony pod kierownicą. Ale może jeszcze coś sprawdzić zanim będe patroszył kierownice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie chodzą bez większych oporów ale i tak dokładnie je rozbiore. Silnik jak nie jest wsadzony a tylko wpiety w instalacje to też tylko "cyka" jak przekaźnik i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wycieraczki przód i tył nie są na jednym bezpieczniku ?

Bezpiecznik ok. Chyba ze coś w instalacji samo sie uszkodziło. Kabli nie "dzwoniłem" miernikiem w sumie jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie uruchomic silniczek z przodu lecz dziala tylko przy posunieciu wajchy w gore (raz) oraz calkiem w dol (tam powinien byc szybki bieg przynajmniej tak mam w stilo) brak biegu ciaglego oraz przerywanego. Ktos cos podrzuci jeszcze za pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.