Skocz do zawartości

Umweltzone Berlin


zolu

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie do jeżdżacych do Berlina.

 

umweltzone_2011_470.gif

 

Mamy ten Umweltzone. Chciałbym dojechać niby poza strefę - bo to Park & Ride Lichtenberg (po prawej stronie strefy). Czy nie wjeżdząjąc do strefy na zielono uniknę kupowania naklejki? Czy tak czy siak naklejkę muszę mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do jeżdżacych do Berlina.

 

umweltzone_2011_470.gif

 

Mamy ten Umweltzone. Chciałbym dojechać niby poza strefę - bo to Park & Ride Lichtenberg (po prawej stronie strefy). Czy nie wjeżdząjąc do strefy na zielono uniknę kupowania naklejki? Czy tak czy siak naklejkę muszę mieć?

Nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do jeżdżacych do Berlina.

umweltzone_2011_470.gif

Mamy ten Umweltzone. Chciałbym dojechać niby poza strefę - bo to Park & Ride Lichtenberg (po prawej stronie strefy). Czy nie wjeżdząjąc do strefy na zielono uniknę kupowania naklejki? Czy tak czy siak naklejkę muszę mieć?

Nie, ale...

15 min. W DEKRA oraz 6 euro i masz spokój na całe Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mi to w tym aucie kompletnie niepotrzebne. Podejrzewam, ze to jego ostatni kurs za granicę ;)

tak samo zrobiłem kilka lat temu. hotel przy metrze poza umweltzone... i problem z głowy. nie widzę sensu pakować się do miasta samochodem - nawet browara nie mozesz wypic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale...

15 min. W DEKRA oraz 6 euro i masz spokój na całe Niemcy.

A orientujesz się gdzie w miarę tanio i bez problemów można kupić przejeżdżając przez Niemcy? Ostatnio chciałem nabyć na wjeździe od Zgorzelca to nie dość, że 20 euro miałem zapłacić to ostatecznie gość mi nie sprzedał bo euro3 miałyby zaraz wyjść z użycia a poza tym bez zaświadczenia, że nadal mam FAPa, nie chciał sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.