Skocz do zawartości

Nowa Insignia


Prezo

Rekomendowane odpowiedzi

Tył połączenie paseratti z A7 jakieś im wyszło

w kombi kia optima jakaś

 

a przód to jakby w za ciasny zwężajacy się tunel trafiła rozpędemi ja lekko sprasowąło pod kątem

 

Zobaczymy na żywo....

 

"niespójna" dobre okreeślnie....

 

Wagi ponoć w dół, popatrz na Astrę co zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno maja zejsc 200-300kg... :hmm:

Ciekaw jestem jak im to wyjdzie ;]

Za onetem - udało się obniżyć wagę w niektórych wersjach nawet o 175 kg.

Wysłane z mojego PSP5453DUO przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podgrzewana przednia szyba, tego zazdroszczę.

Do tego super skomplikowane super zawieszenie, nowe super światła, super inteligentny napęd 4x4 i 8 biegowy super automat.

No i mamy super opla.

Wysłane z mojego PSP5453DUO przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel twierdzi, że w niektórych wersjach różnica ta wyniesie nawet 175 kg :)

brawo opel... 5-10 lat po konkurencji... a nadal próbują twierdzić, że robią się premium:)

 

a co do insigni: wzieli przód mondeo i wymienili grilla na mazdy 6. leniuchy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się :) choć przód obecnej bardziej mi leży chyba. I nie skopali kombiaka jak w astrze, która wygląda jak karawan...

Imo tyl w komi to tu akurat krok w tyl. Wicznie uwalony prog swiatla proste bez polotu prawie zywcem z passeratiego. A linua przybudowki sciata ala laguna i optima nie wrozy dobrze pojemnosci a i uroda jakas watpliwa w tym przypadku.... Tak jak mowie zobaczymy na zywo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo opel... 5-10 lat po konkurencji... a nadal próbują twierdzić, że robią się premium:)

a co do insigni: wzieli przód mondeo i wymienili grilla na mazdy 6. leniuchy...

O mondeo wiedzialem ze czym jeszcze mi zalatuje. W grilu to bym roboty ludzi z Holdena upatrywal... Jakis taki ausyralijski

A propo 10lat po ida w slady Tototy. Dobrze ze zegarek zmienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc na tym materiale, w tym kolorze wyglada całkiem OK

:)

kurde. myslalem ze mamy sobie BMW czy tam audi czy merca gdzie modele między sobą ciężko odróżnić 3,4,5 - jeden pies na ulicy. cóż - takie czasy, taka polityka firmy...

 

potem pojawił się i30 podobny z tyłu do AUrisa - ok - japończycy, stylu nie mają, nie mieli - wybaczamy...

 

ale nie myślałem że tak szybko dożyjemy czasów że Mondeo czy VW CC czy teraz Insignię będzie ciężko odróżnić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze powiedzieć że ten tablet na środku im wyszedł (w sensie wkomponował się) - wreszcie nie spłaszczony jak w BMkach anie nie pivot jak w Volvo, anie nie jakiś kiosk jak w innych BMKach czy francuzach, audi, skodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze powiedzieć że ten tablet na środku im wyszedł (w sensie wkomponował się) - wreszcie nie spłaszczony jak w BMkach anie nie pivot jak w Volvo, anie nie jakiś kiosk jak w innych BMKach czy francuzach, audi, skodach

Czy jak ... tablet w MB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.