Skocz do zawartości

Scenic III wymieniał ktoś filtr kabinowy ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślałem, że w fiacie jest trudno wymienić filtr, bo się trzeba nagimnastykować .... a tu pół auta rozebrać .... W porównaniu do SCII, to tutaj kogoś zdrowo powaliło z umieszczeniem filtra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że w fiacie jest trudno wymienić filtr, bo się trzeba nagimnastykować ....

 

Tak samo ja, kiedy nurkując pod deską rozdzielczą demontowałem pedał gazu we fiordzie...   :hehe:

Ale tu to jest przerost formy nad treścią, dobrze, że silnika nie trzeba wyciągać    rotfl    :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, żeby nie robić tego na deszczu czy wichurze śnieżnej, ale wystarczy bezdeszczowa pogoda i trochę miejsca z prawej strony pojazdu, bo np. ja się rozkładam bokiem  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko bije się z myślami czy to robić jutro dzwonie do Renomax ile chcą za robote :D

W sumie proscizna, tylko jest duzo nudnego pierdzielenia. Lepiej samemu a kase przeznaczyć na jakiegos single malta

Spuszczone z krzyża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.