Skocz do zawartości

Do zdjeciowych ogladaczy - C5 2008r 2.0Hdi


Lcf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kolega sie napalil, zeby jechac i zobaczyc to autko https://www.olx.pl/oferta/citroen-c5-mk-iii-2008-hdi-kombi-CID5-IDj1r0w.htmlCena widac, ze podejrzanie niska, koles kupil go niby w komisie w 2013r gdzies w Chelmie, czy okolicach. Ma jakies tam kosmetyczne rzeczy do poprawy o czym poinformowal przez telefon. Zgodzil sie zeby podjechac do serwisu i auto przeswietlic. Podal mi tez VIN - VF7RWRHRH54052047

Nie podoba mi sie to, ze jak dowiedzial sie, ze jestesmy z Lodzi, to ma czas dzis tylko do 9 rano, jak nie damy rady to ewentualnie jutro, al auto moze sie sprzedac (domyslam sie, ze probuje na nas wywrzec presje, zeby szybko podjechac z kasa i auto kupic, bo niby taka super okazja)

Czy jestesmy w stanie ustalic cos po nr VIN ? Z gory dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź napisz ze auto po taxi i dla zasady nikt nie zadzwoni. Francuzy z welurem mają dość trwałe fotele i nie wykazują zużycia jak np. Ople. A jeśli w aucie jest wszystko porobione zgodnie z opisem to warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kolega sie napalil, zeby jechac i zobaczyc to autko https://www.olx.pl/oferta/citroen-c5-mk-iii-2008-hdi-kombi-CID5-IDj1r0w.htmlCena widac, ze podejrzanie niska, koles kupil go niby w komisie w 2013r gdzies w Chelmie, czy okolicach. Ma jakies tam kosmetyczne rzeczy do poprawy o czym poinformowal przez telefon. Zgodzil sie zeby podjechac do serwisu i auto przeswietlic. Podal mi tez VIN - VF7RWRHRH54052047

Nie podoba mi sie to, ze jak dowiedzial sie, ze jestesmy z Lodzi, to ma czas dzis tylko do 9 rano, jak nie damy rady to ewentualnie jutro, al auto moze sie sprzedac (domyslam sie, ze probuje na nas wywrzec presje, zeby szybko podjechac z kasa i auto kupic, bo niby taka super okazja)

Czy jestesmy w stanie ustalic cos po nr VIN ? Z gory dzieki

 

W tym budzecie to niech lepiej kupi zadbany egzemplaz 2 generacji z koncowkie produkcji :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dobroć sprzedawców nie przestaje mnie zadziwiać: wymienił sprzęgło, dwumasę, rozrząd i teraz akurat sprzedaje....

 

Raz wymieniłem rozrząd w Lacetti za 1600 zł i dwa miesiące później sprzedałem auto. Po prostu w chwili wymiany rozrządu nie miałem w planach sprzedaży auta. Jak są na to papiery to tylko się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180kkm a kierownica nie istnieje...

i przyciski od sterowania el. szybami tez, wlacznik swiatla podobnie. Ale koles ma na wszystko papiery i na przeglady jezdzil po gwarancji do ASO, gdyby nie to, to tez stawialbym ze ma na blacie jakies 380kkm (no chyba, ze przed kazdym serwisem w ASO cofal budzik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przyciski od sterowania el. szybami tez, wlacznik swiatla podobnie. Ale koles ma na wszystko papiery i na przeglady jezdzil po gwarancji do ASO, gdyby nie to, to tez stawialbym ze ma na blacie jakies 380kkm (no chyba, ze przed kazdym serwisem w ASO cofal budzik)

Ja w Touranie przy pewnych 160kkm mialem ster. szybami i przełącznik światel w takim samym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z czego to oni robia, w wysmiewanym ogolnie passacie b6 czy nawet b5 fl takie rzeczy pojawiaja sie przy przebiegach 300-400tys

Żony mondeo : kierownica i manetki oraz uchwyt drzwi wskazują na 300kkm a ma 167kkm... jeździ kobieta auto odkupione od kobiety biżuteria te sprawy.

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, lubicie wydawać kilkadziesiąt tys. zł na loterię, nie wiedząc ile auto ma przejechane? Odważni. 

Przy takim podejściu to tylko nowe zostaje, bo przy używanym, nawet z super pewnym i małym przebiegiem zawsze może wyjść jakaś niespodzianka po czasie :skromny:

Jak choćby skrzynia biegów w Twojej cudownej toyocie :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereotypy. To lepiej kupić taki który z góry wiadomo że jest kręcony, albo wydać 25-30 tyś. na loterię i się oszukiwać, bo "i tak może wyjść niespodzianka po czasie"... Logiki - brak. Weź Ty się zastanów.....

 

A skrzynie wyją w większości używanych Toyot jakimi jeździłem. W 3-letnim Aurisie wyła najgłośniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat była mowa o seacie i to za 15.

A czy lepiej kupić kręconego, czy takiego nie kręconego (ale w sumie przebiegi będą miały podobne) to już wybór klienta :skromny:

To, ze Ty wolisz kupić "pewne auto" za np.30tys to nie znaczy, ze ktoś inny gorzej wyjdzie kupując "niepewne" za 20 :hehe:

Dla tych co się nie znają to polecam zakup nówki-nie będzie potem stęków i żali na forum :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W c5 dość szybko wycierają sie te srebrne wstawki na kierownicy.Nie wiem na ile można sugerować sie przebiegiem ale nie jest rzadkoacia wytarta farba przy przebiegach rzędu 130 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.