Jump to content
Sign in to follow this  
hebel

No i Koniec przygody z nubirą

Recommended Posts

Po 13 latach 4 miesiącach i 23 dniach zakończyłem przygodę z ujeżdżaniem nubiry, poszła dzisiaj do ludzi uszczęśliwiać sympatycznego starszego Pana. Normalnie mam ochotę dzisiaj się narąbać ale nic z tego bo jutro na szóstą do roboty...

Dziękuję za uwagę

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

jaki silnik? z LPG?

progi i  nadkole całe?

Człowiek tu płacze praktycznie że sprzedał, czuć sentyment na kilometr, prawie kolekcjoner, a Ty się pytasz jego mać o LPG i progi zamiast pocieszyć kolegę :facepalm:

jaki silnik? z LPG?

progi i nadkole całe?

-2.0

-tak

-tak i tak

Klepane palcem po szkle

Człowiek tu płacze praktycznie że sprzedał, czuć sentyment na kilometr, prawie kolekcjoner, a Ty się pytasz jego mać o LPG i progi zamiast pocieszyć kolegę :facepalm:

Weś ty mi tu nic nie imputuj...

:]

Klepane palcem po szkle

Po 13 latach 4 miesiącach i 23 dniach zakończyłem przygodę z ujeżdżaniem nubiry, poszła dzisiaj do ludzi uszczęśliwiać sympatycznego starszego Pana. Normalnie mam ochotę dzisiaj się narąbać ale nic z tego bo jutro na szóstą do roboty...

Dziękuję za uwagę

Z moją N byłem krócej, bo 9 lat, ale miło ją wspominam. Co będzie następcą Nubiry?

Z moją N byłem krócej, bo 9 lat, ale miło ją wspominam. Co będzie następcą Nubiry?

Już miesiąc mam następcę, ale nie będę tu niestety oryginalny. Passata 1.8t kupiłem, raczej z rozsądku bo auto stylistycznie nigdy mnie nie jarało.

Nubira była bardzo zadbana, jestem pewien że gdy będzie szanowna jeszcze długo pojeździ.

Klepane palcem po szkle

Dziękuję za uwagę

ja z moja to ok, 10 lat ale ostatnie 3 to reanimacja i wrzucanie pieniedzy, niepotrzebne zreszta az w koncu przebrała sie miarka i 2 lata temu poszła.....i nigdy wiecej.....

Już miesiąc mam następcę, ale nie będę tu niestety oryginalny. Passata 1.8t kupiłem, raczej z rozsądku bo auto stylistycznie nigdy mnie nie jarało.

Nubira była bardzo zadbana, jestem pewien że gdy będzie szanowna jeszcze długo pojeździ.

Klepane palcem po szkle

Moja miała tylko 150kkm i pewnie jeszcze bym nią jeździł, gdyby nie rdzewiejący dach i progi. Z wymianą progów jeszcze dałbym radę, ale z dachem już nie... 8]

Moja miała tylko 150kkm i pewnie jeszcze bym nią jeździł, gdyby nie rdzewiejący dach i progi. Z wymianą progów jeszcze dałbym radę, ale z dachem już nie... 8]

Przesadzacie. Jak mój Cruze wytrzyma tyle co Nubira, traktowana odkąd nabyłem Chevi jak niechciane dziecko  :phi:  to ja zostanę prezydentem USA :hehe:

Jest to proste auto i jak się ogarnie za wczasu jego bolączki to służy za woła jak nic. Dalej mam Nube 2.0 i jak oba stoją obok siebie i mam jechać po coś tam, to Cruze zostaje pod domem :hehe: Owszem na dalsze trasy to już Chevi bo z racji wieku i braku pewnego komfortu wiadomo.

Od jakiegoś czasu szukam chyba z nudów coś zamiast Nuby jako druga fura, ale im bardziej szukam tym bardziej się przekonuję że wszystko co mi cza mam.

Tyle ja.

Przesadzacie. Jak mój Cruze wytrzyma tyle co Nubira, traktowana odkąd nabyłem Chevi jak niechciane dziecko :phi: to ja zostanę prezydentem USA :hehe:

Jest to proste auto i jak się ogarnie za wczasu jego bolączki to służy za woła jak nic. Dalej mam Nube 2.0 i jak oba stoją obok siebie i mam jechać po coś tam, to Cruze zostaje pod domem :hehe: Owszem na dalsze trasy to już Chevi bo z racji wieku i braku pewnego komfortu wiadomo.

Od jakiegoś czasu szukam chyba z nudów coś zamiast Nuby jako druga fura, ale im bardziej szukam tym bardziej się przekonuję że wszystko co mi cza mam.

Tyle ja.

Wiesz, powiem Ci że u mnie jest podobnie, a właściwie to tak samo.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję za uwagę

Podziwiam, ja sie cieszylem jak mi ukradli Nubire po roku :hehe:

Podziwiam, ja sie cieszylem jak mi ukradli Nubire po roku :hehe:

To kiedy kradli takie fury jak Nubira?

Klepane palcem po szkle

To kiedy kradli takie fury jak Nubira?

To bylo w 2006 ;)

Co ciekawe polasili sie na wersje HTB ;]

Długo wytrzymałeś ;]

Długo wytrzymałeś ;]

No sam się dziwię, ale to nie jedyne dajewoo jakie się przewinęło przez moje ręce przez ten czas. Miałem dwie nubiry, matiza , leganze I lanosa który jeszcze mnie od czasu do czasu wozi mimo 504 tyś przebiegu, ale kończy się skurczybyk blacharsko i już długo nie pociągnie.

Klepane palcem po szkle

Ja miałem tylko 2 DU ;) Espero i Nubirę...

W ramach ciekawostki nubirę widziałem jakieś 2 miesiące temu - jeszcze jeździ !, Ciekawe jaki ma teraz przebieg i który silnik pod maską ;)