Skocz do zawartości

Croma sprzedana


dzidzia

Rekomendowane odpowiedzi

Croma dzielnie spisywała się przez 7 lat. Jednak nadszedł czas na zmiany :)

Po koniec października Croma zmieniła właściciela. Potrzebowała tylko 1 godzinę, aby znaleźć nowego właściciela :)

 

Jako następcę rozważałem kilka aut m.in 500L, Nissana Qashqai, ale finalnie trafił się Freemont

2013 2.0MJ AWD - z autem zdążyłem już się oswoić, jest bardzo komfortowe i jako auto rodzinne myślę, że bardzo dobrze się sprawdzi.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freemont bardzo fajne autko, mam okazję co jakiś czas pojeździć zarówno V6 benzynową jak i klekotem. W środku dużo miejsca, jedynie co to bagażnik w tak dużym aucie średni i brak rolety. W klekocie trochę drażni automatyczna skrzynia ale można się przyzwyczaić. Generalnie u mnie FF też jest brany pod uwagę jako główny następca cromy. Do tego ceny też nie są z kosmosu używanych FF. Życzę szerokości i niech freemont się spisuje bo to fajne ale niedoceniane autko z resztą z cromą jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przymierzałem się do Freemonta z tyłu i wydawało mi się że oferuje mniej miejsca od Cromy. Jak to kolega odczuwa??

 

Jest mniej - Croma pod tym względem przoduje, ale mniej to nie znaczy, że mało :) Ponadto regulowana kanapa (również pod kątem) duży podłokietnik z miejscem na picie i zintegrowany child boostery dla dzieci to plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gratuluję zakupu i jakieś zdjęcia by się przydały. Ja też już rozpocząłem poszukiwania FF , na wiosnę planuję zakup...zastanawiam się na V6     :phi:

jak wygląda kwestia bagażnika ??? Jest to auto 7 miejscowe więc chyba jest on ''trochę'' większy niż w naszych cromkach      ;l

p.s w jakiś weekend byśmy zorganizowali spotkanie jakbyś miał czas i bym sobie oglądnął autko     :jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gratuluję zakupu i jakieś zdjęcia by się przydały. Ja też już rozpocząłem poszukiwania FF , na wiosnę planuję zakup...zastanawiam się na V6     :phi:

jak wygląda kwestia bagażnika ??? Jest to auto 7 miejscowe więc chyba jest on ''trochę'' większy niż w naszych cromkach      ;l

p.s w jakiś weekend byśmy zorganizowali spotkanie jakbyś miał czas i bym sobie oglądnął autko     :jem:

 

 

Bagażnik jest płytszy, ale dłuższy. Trochę większy niż w Cromie. Przy rozłożonych wszystkich fotelach jest już tylko symboliczny chociaż ostatnio weszły mi jakieś zakupu i spacerówka  ;]

Jeśli kwestia zużycia paliwa to nie problem to polecam V6 - automat z dieslem jest średnio zgrany.

Co do spotkania - nie ma sprawy :)|

 

Wersja na zimówkach 17" :

post-129425-0-97427100-1482147565_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia bym sam kupil FF. Ale brak xenonów skresla go :(

 

Wejdź na forum FF i problem świateł jest tam często poruszany, tzn. światła nie świecą tylko żarówki się żarzą :hehe: . Dlatego modyfikują lampy i wsadzając biksenony,  wtedy już świecą ładnie jednak nie mają homologacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na forum FF i problem świateł jest tam często poruszany, tzn. światła nie świecą tylko żarówki się żarzą :hehe: . Dlatego modyfikują lampy wsadzając biksenony i wtedy już świecą ładnie jednak nie mają homologacji.

 

Po regulacji i założeniu Osram Night Breaker   jest ok - wiadomo, że to nie xenon, ale świecą bardzo przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Croma dzielnie spisywała się przez 7 lat. Jednak nadszedł czas na zmiany :)

Po koniec października Croma zmieniła właściciela. Potrzebowała tylko 1 godzinę, aby znaleźć nowego właściciela :)

 

Piszesz może o tej co pojechała na północ kraju i trafiła niedawno do powitalni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej, pochwal się co tam u nich teraz wybrałeś :jem: ?? cromke zostawiłeś u nich w rozliczeniu ?? ja czekam aż może będą mieli jakiegoś fajnego FF :hmm:

Widziałeś ostatnią ich zapowiedź... białego s-max :-) to cudo zaklepałem. Crome tak,zostawiam w rozliczeniu, nie mam czasu i ochoty na zabawę w sprzedaż :-) serwis przed sprzedażowy dalej w cenie, teraz odrzucają jeszcze powłokę ceramiczną >:)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.