Skocz do zawartości

Radio e91


warm

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest problem z wymiana radia w e91 2006 ? Podobno jest problem z działaniem czujnikow parkowania ? Ze sterowania przy kierownicy można zrezygnować.

 

Obecnie mam BMW Professional cd mp3. Chciałbym zamienic na jakiegoś Pioneer'a. Z tego co patrze na allegro sa ramki jak i adaptery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając aspekty wizualne 8-)

- radio sygnalizuje z której strony jest przeszkoda odpowiednim głośnikiem (choć były wersje PDC tylko z jednym głośnikiem)

- w radiu ustawiasz jednostki spalania/temperatury

- w internecie słychać przypadki typu "wszystko gra pięknie tylko nie działała mi czujnik parkowania, sygnał niezapiętych pasów i sygnał zapalenia rezerwy"

 

Musisz doliczyć przejściówkę anteny, przejściówkę z kostki BMW na ISO no ramkę http://www.ebay.co.uk/itm/CT24BM04-BMW-1-Series-E81-E82-E87-2004-2013-Car-Stereo-Facia-Fascia-Fitting-Kit/251294733346?_trksid=p2047675.c100011.m1850&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D38661%26meid%3D47b1414786c14f2b902d816523df87e2%26pid%3D100011%26rk%3D2%26rkt%3D12%26sd%3D300481722210

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak ciezka z tym sprawa, wiec lepiej nie kombinowac i zostawic jak jest ..

Szkoda, bo w kazdym innym samochodzie co mialem radio mozna bylo swobodnie zmienic i nie martwic sie, ze jest z czyms powiazane :)

 

Dzieki za odp  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie powiem fajna sprawa by byla takie zalozyc :)

 

Brakuje mi iDrive'a ..

Koszt niestety spory (ok 2kpln) ale i możliwości duże (w iDrive automapy czy yanosika nie uruchomisz) :)

 

Przepraszam ale do czego Ci go brakuje? Poważnie pytam  :ok:  (sam osobiście też nie mam...ale mam xenony :phi:)

Kwestię, że "deska wygląda biednie" pomijam :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale do czego Ci go brakuje? Poważnie pytam  :ok:  (sam osobiście też nie mam...ale mam xenony :phi:)

Kwestię, że "deska wygląda biednie" pomijam :oki:

 

Chcialbym napewno poprawic jakosc dzwieku - jezeli chodzi o wymiane na inne.

 

Jezeli o brak iDrive'a to jednak fajna sprawa, dosyc ze navi to i deska ladniej wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 5.01.2017 o 23:38, warm napisał:

 

Chcialbym napewno poprawic jakosc dzwieku - jezeli chodzi o wymiane na inne.

Zapytam przewrotnie - głośniki, wygłuszenie i cała otoczka audio zrobiona? Bo w to, że "wymienię radio -> będzie super grało" bym nie wierzył ;)

 

Dnia 19.01.2017 o 13:00, warm napisał:

Instalowal ktos takie cudo ? link

Wątpię byś tutaj uzyskał odpowiedź. :( Gdy się interesowałem tematem to na forum bmw było raptem dwie czy trzy osoby które zdecydowały się zaryzykować i kupić jednostkę 2din.

Jednak jest to 2kpln za chińskie radio ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.