Skocz do zawartości

Wycena samochodu Honda crx 1.6 vtec


RMKCS

Rekomendowane odpowiedzi

witam,prosił bym o wycene ile moze byc to warte,otoz na chwile obecna nie odpala,nie ma pradu, jakis magik porozcinal kable od przekaznikow bo stwierdził ze to imobilizer,a imo było dokładane,a zgubił breelok z imo na dotyk,z teo co wiem,kopciła jak to honda,ma zamontowane fotele skórzane z mazdy rx8,silnik 1.6 vtec 130km,lakier do polerki.http://www.tinypic.pl/dpsim6ywru54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kuzyn szukał Hondy to rozbieżności cenowe były kolosalne, przynajmniej w DE - za stan tzw. koleckjonerski ludzie chcieli imo nieadekwatnie duże pieniądze do tego co sobą reprezentowały te maszyny, takie z bolączkami itp. m.in. jak to co pokazałeś trafisz w DE dosłownie za "grosze".

 

Przede wszystkim o co chodzi ze zgubionym brelokiem, nie ma ori klucza do auta? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze są ,tylko imo był w bryloczku,taki przykladany i się zgubił,no i specjaliści wzięli sprawy w swoje rece,pod kierownicą kable to totalny nie ogar,porozlaczane ,poobcinane,przekazniki odcięte,podobno chcieli ominąć dokładne imo,odkupilem to wręcz za grosze,no i zastanawiam się czy jest to sens robić,gadałem z jednym elektromechanikiem i powiedział że naprawa instalacji to koszt minimum 500zł,druga sprawa honda podobno kopci przy wyższych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no i zastanawiam się czy jest to sens robić

 

w takim stanie jak opisujesz rzeczywiście jest warta przysłowiowe grosze, jeżeli ogarniesz elektrykę, mechanikę i lakier może być warta duuużo więcej ;]  nie znam tematu kopcenia w Hondach, w Renault jak mi kopciło to do roboty była góra i dół silnika.

 

Masz kasę - rób, nie - pozbywaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.... też myślałem, że to nie to solniczka ;] gdyby to był jeszcze tzw. kwadraciak, czyli I gen. to :jem:

 

I gen to na próżno szukać. Obecnie jest na sprzedaż Ballade, którą oglądałem, budowana w JHM, :)

 

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Honda-CRX-Pocket-rocket-K-series-supercharger/vhc:car,ms1:11000_6_,frx:1987/pg:vipcar/231809611.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,prosił bym o wycene ile moze byc to warte,otoz na chwile obecna nie odpala,nie ma pradu, jakis magik porozcinal kable od przekaznikow bo stwierdził ze to imobilizer,a imo było dokładane,a zgubił breelok z imo na dotyk,z teo co wiem,kopciła jak to honda,ma zamontowane fotele skórzane z mazdy rx8,silnik 1.6 vtec 130km,lakier do polerki.http://www.tinypic.pl/dpsim6ywru54

 

 

Warta jest tyle ile ktoś da.

IMO na początek zawieź ją do jakiegoś warsztatu polecanego przez klub Hondy. Bedzie profi i nie za drogo.

Wtedy wiesz ile kosztuje doprowadzenie do stanu jadalnego.

 

W takim stanie jak opisujesz może tam być "inwestycja" za 1000 zł [wiązka, może gumki na zaworach] do 10 tys - jak silnik jest do wyrzucenia a każdy element blacharski jest do naprawy/malowania.

 

Pytanie czy masz kasę i co chcesz od tego auta? Jezdzić, sprzedać, robić pod siebie przez długi okres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chciał bym ją zrobić,bo fajne autko na lato,blacha jest w idealnym stanie,dziś szukałem wiązki silnikowej i kabinowej,ogarnął bym to za 250zł,więc nie jest to majątek,zostaję mi tylko sprawdzić ten silnik,sprawdzałem dziś stan oleju,a tam susza,podejrzewam że ktoś jeździł nim bez oleju,nie dolewał...bo olej sam by nie wyparowal. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chciał bym ją zrobić,bo fajne autko na lato,blacha jest w idealnym stanie,dziś szukałem wiązki silnikowej i kabinowej,ogarnął bym to za 250zł,więc nie jest to majątek,zostaję mi tylko sprawdzić ten silnik,sprawdzałem dziś stan oleju,a tam susza,podejrzewam że ktoś jeździł nim bez oleju...bo olej sam by nie wyparowal. :/

to z silnika nic dobrego- szukaj drugiego i jak masz czas i chęci to sobie składaj auto. Jak blacha zdrowa to jest już 75% sukcesu, mechanicznie zawsze można doprowadzić auto do ładu, natomiats z rudą jeszcze nikt nie wygrał, prędzej czy poźniej wróci :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.