Skocz do zawartości

i30 CW CRDi 2013r. klocki i tarcze przód + tył - jakie polecacie


Rekomendowane odpowiedzi

ASO nie musi zakladac to nie ma nic wspolnego z gwarancja. Ja jezdzilem na roznych. I z doswiadczenia to na przod tylko orginaly mi wytrzymaly chyba 80kkm zamienniki szybko sie wichrowaly. Z tylu moga byc np TRW. Kup gdzie chcesz ale najlepiej ze znizka dla warsztatow inaczej to nawet allegro moze byc, Po prostu tam gdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO sie zarzeka ze jesli cos bedzie z zaciskami a klocki/tarcze nie od nich to nie uwzglednia gwarancji. Taka polityka czy sciema?

Gdie mozna kupic oryginaly poza ASO. W srod zamiennikow polecane sa TRW przynajmniej tyle na razie rozeznalem. Jeszcze jedno. W i30 mam elektroniczny hamulec - czy na to jakos trzeba zwrocic uwage przy doborze klockow i czy mechanik moze tu cos pochrzanic? Czy potrzebna jest po wymianir ingerencja w komputer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO sie zarzeka ze jesli cos bedzie z zaciskami a klocki/tarcze nie od nich to nie uwzglednia gwarancji. Taka polityka czy sciema?

Gdie mozna kupic oryginaly poza ASO. W srod zamiennikow polecane sa TRW przynajmniej tyle na razie rozeznalem. Jeszcze jedno. W i30 mam elektroniczny hamulec - czy na to jakos trzeba zwrocic uwage przy doborze klockow i czy mechanik moze tu cos pochrzanic? Czy potrzebna jest po wymianir ingerencja w komputer?

Co ma byc nie tak? Tarcze moze wymienic kazdy nawet uczen pierwszej klasy zawodowki samochodowej. To jest normalna czesc eksploatacyjna wiec niech nie sciemniaja. Jezeli hamulec jest elektorniczny to warsztat musi cofnac klocki za pomoca diwajsu. Klocki i tarcze moga Ci po VIN dobrac albo czasem i wystarczy rok produkcji. W praktyce to wiekszosc juz to ma. Wszedzie mozesz kupic tak jak mowilem InterCars jest dobtry jak masz znizki jak nie masz to wszedzie mozesz kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja od dłuższego czasu śmigam na komplecie brembo i jest o.k. Właśnie muszę pomyśleć o nowych klockach i też założę brembo lub ew. ferodo. Żadnego bicia do tej pory nie zauważyłem a klocki zjeździłem. Tylko na początku po założeniu przypaliłem trochę klocki i popiskiwały przy delikatnym hamowaniu innych problemów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.