Skocz do zawartości

Astra G - pękniete mocowanie reflektora


szalonykon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy takie pękniecie można naprawić?

Spróbowałbym jakoś to skleić, ewentualnie połączyć kawałkiem blachy, czy innego tworzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo blacha jak kolega wyżej radzi albo profi spawanie plastiku (koszt ok 10zl) albo może warto wymienić lampy na nowe, ja właśnie dziś założyłem nowe TYC Black i nie dość że [...] wygląda to jeszcze jeszcze świeci sporo mocniej niż ori hella z 98 (odrazu dodam, tak spolerowane)
Koszt lamp to 250 zeta, u mnie ma szansę się zwrócić przy pierwszej jedzie do domu (sarny).
Zresztą to jest już 4 auto gdzie montowałem nowe TYC i wszędzie wspaniale świecą

 

Język :nono:

[Orochimaru]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem TYC, gorszego badziewia chyba nie ma. 

Teraz mam ori Hella i bez porównania lepiej świecą od tego TYCa, mijania, a w szczególności drogowe swieca duzo lepiej.

 

Mijania i drogowe, zaden test na drzwiach, ale widać jak formowania jest wiązka swiatel drogowych.

Z prawej zamiennik   :facepalm:

 

post-196278-0-40393000-1483219877_thumb.jpg

 

Tutaj zestaw naprawczy

 

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-mocowanie-reflektora-opel-astra-g-i5742679936.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.