Skocz do zawartości

Ale tu puchy - Giulia. Coś powiecie?


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądali? Macali? Jakie opinie?

 

Jeździłem już. Moim zdaniem nadgonili lata świetlne zacofania w technologii elektronicznej (nawigacja, systemy bezpieczeństwa itp.). Cudów nie ma, ale dogonili peleton.

Auto kapitalnie się prowadzi, wnętrze szyte na miarę, spodziewałem się większego ale jest jakie jest i chyba o to chodzi.

Droga jak cholera. Patrzę na cennik BMW i mam mętlik w głowie. A z cenami Veloce to ich całkiem po....

 

Czekam na Sportwagona.

 

 

Jak Wasze wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziłem dizlem, do Q się przymierzałem :D

 

Generalnie całkiem spoko auto, jak na sedana średniej klasy... Jednak mimo całego "prestiżu" to troszkę za drogie. Sensownie wyposażona sztuka to blisko 200kpln, nie stać mnie :P (jeszcze) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szczerze, to nawet nie jeździłem Giulią mimo że były i są okazje i nie specjalnie mnie do tego ciągnie. Siedziałem jedynie w Giulii gdy byłem w Bielsku na przeglądzie mojej cegły.

Nie wiem co się ze mną stało ale podobają mi się nowe Lexusy i już nawet odbyłem jazdę testową.

 

 

 

 

 

 

 

PS

 

 

 

 

Co do nadgonienia zacofania technologicznego, to konkurencję może dogonili w chwili prezentacji Giulii. Od tego czasu inne firmy zaprezentowały auta po faceliftingu, koreańczycy zaprezentowali hybrydę, większość firm już oferuje auta ze światłami drogowymi w technologii LED, itd. A Alfa po ponad roku wypuściła Giulię z silnikiem benzynowym :D Więc w takim tempie cały ten postę zaprzepaszczą - jeśli się utrzymają na rynku.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, radar16v napisał:

Szczerze, to nawet nie jeździłem Giulią mimo że były i są okazje i nie specjalnie mnie do tego ciągnie. Siedziałem jedynie w Giulii gdy byłem w Bielsku na przeglądzie mojej cegły.

Nie wiem co się ze mną stało ale podobają mi się nowe Lexusy i już nawet odbyłem jazdę testową.

 


jak jeździłeś Lexusem to podejdź jeszcze do bawarczyków i będziesz wiedział, że lexus nie jedzie:hmm:



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, radar16v napisał:

Ja wiem, że nie jedzie, ale w pewnym wieku, ważniejszy jest święty spokój i komfort jazdy. Celuję w 450h, a to jakoś jeszcze się odpycha.
 

 

pewnie tak, ale obsługa tych samochodów jest kompletnie nieintuicyjna, a z tym będziesz się stykał codziennie. może ja jestem już skrzywiony ale idrive jest po prostu logiczny i łatwy w obsłudze. japońskie premium jakoś nie do końca da sie porównać z europejskim premium pod względem jakości materiałów a z tym też będziesz sie stykał codziennie. IMO trzeba być dużym fanem japońskiej motoryzacji żeby to akceptować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, radar16v napisał:

Szybko się adaptuję, poza tym nie chcę Niemca, bo tego jest za dużo na drogach. Fanem japończyków nigdy nie byłem, no ale kto wie :-D
 

ja już przerobiłem po makaronach japońszczyzne i dziekuje bardzo, to nie dla mnie. bmw zatrzymalo mnie przy sobie obsługą posprzedażną. tu nie ma gadania, że panie ten typ tak ma, panie jeździć i obserwować.

jak sie zepsuło to trzeba naprawić tak żeby klient był zadowolony i niech wróci do nas po zakup nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja się jeszcze trzymam....

Gulią już trochę pośmigałem, ale czekam cierpliwie na Stelvio i na to czy będzie Giulia Sportwagon. Na razie pojawiają się sprzeczne informacje co do jej produkcji. Sedana niestety chyba muszę sobie odpuścić bo mało praktyczny...

Dnia ‎20‎.‎01‎.‎2017 o 11:49, krzychuk napisał:

ja już przerobiłem po makaronach japońszczyzne i dziekuje bardzo, to nie dla mnie. bmw zatrzymalo mnie przy sobie obsługą posprzedażną. tu nie ma gadania, że panie ten typ tak ma, panie jeździć i obserwować.

jak sie zepsuło to trzeba naprawić tak żeby klient był zadowolony i niech wróci do nas po zakup nowego

 

Ja akurat mam słabe wspomnienia jeśli chodzi o BMW. Przymierzałem się kiedyś, byłem kilka razy w salonie i za każdym razem wychodziłem zniesmaczony podejściem do klienta... Potem usłyszałem że wrocławski salon nie słynie z dobrej obsługi...

Dnia ‎20‎.‎01‎.‎2017 o 16:03, radar16v napisał:

Zaraz pewnie się okaże, że Freeco też porzucił Makaronów dla Bawary :D
 

 

 

I jak go znam to też narzeka hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety
 
Też to czytałem już... ujnia...


Sam kiedyś powiedziałeś, że Alfa ma być ładna a nie praktyczna ;-)
Nie zakładają że ktoś będzie tym autem wozić meble, drabinę i betoniarkę ;-) Choć jak ktoś ma dużego psa którego wozi z tyłu, to już z propozycji Alfy nie skorzysta.

Mnie tam interesuje jak za dwa lata będą się kształtować ceny używanych i jaki procent klientów lawet będą stanowić użytkownicy Giulii.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Majkiel napisał:

 


Sam kiedyś powiedziałeś, że Alfa ma być ładna a nie praktyczna ;-)
Nie zakładają że ktoś będzie tym autem wozić meble, drabinę i betoniarkę ;-) Choć jak ktoś ma dużego psa którego wozi z tyłu, to już z propozycji Alfy nie skorzysta.

Mnie tam interesuje jak za dwa lata będą się kształtować ceny używanych i jaki procent klientów lawet będą stanowić użytkownicy Giulii.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
 

Wiesz...

I nadal tak uważam, Alfa jest przede wszystkim ładna

ale z drugiej strony linia SW bardziej mi się podoba niż sedan... dlatego mam 159 SW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2017 o 11:15, Dareek napisał:

patrząc statystycznie to 159 i Giuliett i Mito na lawetach nie widziałem w przeciwieństwie do wszelkiej maści prestiży wiec raczej na to specjalnie nie liczyłbym. Podobnie jak na znaczny spadek wartości.

 

Spadek wartości IMO będzie spory, bo Giulia już na starcie jest lekko przewartościowana.

Cenniki są zadziwiające... Julia nie sprzedaje się za dobrze, na stocku jeszcze sporo aut z 2016 r. i z rabatami.

Poza tym są takie marki, które będą szybko tanieć, choćby nie psuły się bardziej niż bardziej „renomowani” rywale. Bo ciągnie się za nimi przeszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.