Skocz do zawartości

kubussss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam problem z LPG w Stilo 1.8 16V. Od jakiegoś czasu nie da się jeździć na gazie. Auto jest słabe, szarpie, a nawet czasami gaśnie. Podczas jazdy na LPG wywala kontrolkę silnika. Po odczytaniu błędów - zły skład mieszanki paliwa, wypadanie zapłonów cylinder 1 i 4 i ogólne wypadanie zapłonów. Na benzynie auto śmiga aż miło. Instalacja ma przejechane około 80000 km, lista była wymieniania około 30000 km temu. Reduktor jeszcze nie ruszany. Instalacja Stag 4, reduktor scorpion i listwa valtek. Co myślicie o tym wszystkim? Na co mam szykować portfel?

 

Miłego, zimowego dnia :)

kubussss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć :)

Powiem wam tyle - był spokój od 5 stycznia do 15 stycznia, czyli 10 dni. Auto jako tako śmigało :/ Teraz znowu zamula na LPG i wali checkami :/ Nie miałem czasu podpiąć go pod kompa i zobaczyć co to za błędy. Jest słaby na LPG i mam wrażenie, że pali na 3 gary :/ I... znowu będzie trzeba umówić się do gazownika :/

 

Miłego dnia :) kubussss :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kubussss napisał:

 

Powiem wam tyle - był spokój od 5 stycznia do 15 stycznia, czyli 10 dni. Auto jako tako śmigało :/ Teraz znowu zamula na LPG i wali checkami :/

Słyszałem od LPG speca, że czyszczenie wtrysków może dawać dobre rezultaty na krótką metą i to co piszesz jakby tę opinię potwierdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na te Valteki najeżdżają a ciekawe czy nowa listwa która mam czyli AC W02 wytrzyma chociaż pół tego przebiegu:skromny: Hany też miały być nie wiadomo jakie jak pamiętam. Dobra listwa dla R4 to koszt ~200zł, Valteki chyba ~120zł. Po wymianie autokoliracje i tak musi zrobić i trochę pojeździć żeby ustawić mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2017 o 16:53, ghost2255 napisał:

Reduktor i wtryski do wymiany i będzie żyć.

 

Już od dwóch tygodni mogłeś mieć sprawę załatwioną.

Kup TURA i AC-W02(jak chcesz po taniości) i na pewno wystarczy na dłużej, niż VALTEKI. Jak ma byc z wypasem, to BARRACUDY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.