Skocz do zawartości

Stag Qbox wyłącza się


SebeKK

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Od 8000km mam w passacie zamontowana instalacje Stag Qbox basic wtryski w02, reduktor R01. I dzisiaja jadac w gory przy -18 st. C zauwazylem ze rozlacza instalacje LPG i przelacza na noPB. Nie zorientowalbym sie gdyby nie zapalila mi sie rezerwa paliwa. Rano przy -10 st. C po 2km normaknie przelaczyla sie na gaz i bylo bezproblemowo. Temperatura przelaczania ustawiona jest na 35 st. C. Reduktor byl cieply, mialem ponad 1/2 zbiornika gazu. Trasa glownie strome zjadzy i podjazdy. W tygodniu jade na przeglad gwarancyjny to poinformuje gazownika. Podejrzewacie co moze byc przyczyna? Niestety nie mam przy sibie laptopa do weryfikowania LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zostal ogarniety w ramach gwarancji. Dzisiaj bylem u gazownika. Problem blachy - poluzowal sie bezpiecznik z zasilania centralki lpg i dochodzilo do rozlaczania instalacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.