Skocz do zawartości

Strój przeciwdeszczowy.


Rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

Jw rozglądam się za jakimś strojem przeciwdeszczowym. Najlepiej żeby bluza miała rażący kolor albo chociaż sporo odblasków. Ktoś coś może polecić w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jw rozglądam się za jakimś strojem przeciwdeszczowym. Najlepiej żeby bluza miała rażący kolor albo chociaż sporo odblasków. Ktoś coś może polecić w dobrej cenie?

Zależy co to dobra cena, ja używam Revita cyclone H2O, do tego spodnie z tej samej serii. Nigdy mi nie przemokło, jest z oddychającej membrany i po złożeniu zajmuje mało miejsca. A i chyba podstawowa zaleta, łatwo się zakłada na ciuchy, nie ma żadnej zaczepiającej się siatki itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dla mnie dobra cena to tak powiedzmy połowa tego co bym musiał wydać na taki strój jak Ty podałeś. Nie wydam prawie 4 setki na strój który założę raz lub dwa w roku a może wcale. Nie musi się super nakładać. Ma po prostu nie przepuszczać wody i być widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dla mnie dobra cena to tak powiedzmy połowa tego co bym musiał wydać na taki strój jak Ty podałeś. Nie wydam prawie 4 setki na strój który założę raz lub dwa w roku a może wcale. Nie musi się super nakładać. Ma po prostu nie przepuszczać wody i być widoczny.

Jak raz do roku to kup coś najtańszego na allegro, jeden wypad powinno wytrzymać :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie biorę to pod uwagę. Z tym że nie wiem czy taki strój będzie rzeczywiście przeciwdeszczowy i czy się nie podrze podczas pierwszego nakładania. Dlatego zadałem tu to pytanie. Chciał bym wypośrodkować jakość/cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić zestaw z decathlon-u kurtka + spodnie. Spodnie z rozpinanymi nogawkami ( zakładanie z butami na nogach ) a kurtka z której można zrobić nereczkę i zapiąć w pasie. Całość ok 90-100zł

Przejechane pół polski w deszczu i ni kropelki się nie dostało. Jedyny minus to mizerne kolory -> czarny/granat  :no:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić zestaw z decathlon-u kurtka + spodnie. Spodnie z rozpinanymi nogawkami ( zakładanie z butami na nogach ) a kurtka z której można zrobić nereczkę i zapiąć w pasie. Całość ok 90-100zł

Przejechane pół polski w deszczu i ni kropelki się nie dostało. Jedyny minus to mizerne kolory -> czarny/granat  :no:

Mógł byś podać jakąś nazwę? Szukam na ich stronie i nie mogę znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś podać jakąś nazwę? Szukam na ich stronie i nie mogę znaleźć.

 

W takim budżecie kup cokolwiek np. http://www.e-riders.pl/pl/akcesoriamotocyklowe/kombinezon-przeciwdeszczowy-adrenaline-fluo,23185.html, nie będzie to oddychać a i deszczu nie przepuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jw rozglądam się za jakimś strojem przeciwdeszczowym. Najlepiej żeby bluza miała rażący kolor albo chociaż sporo odblasków. Ktoś coś może polecić w dobrej cenie?

ja mam żarówiasto zielono-czarną Adrenaline. jakiś zestaw z tych najtańszych za 80 PLN... robi robotę już 2 sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.