Skocz do zawartości

Ził 157


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

ok, Pany czy ktoś miał do czynienia z takim czymś?

 

http://allegro.pl/zil-157-kemping-z-wyciagarka-stan-bdb-10tys-netto-i6661079649.html

 

bo ja nigdy.. ;]

jadę to oglądać w sobotę - cel - kamper na dalekie podróże ;)

swap na 4,2 z Vario ze skrzynią, zabudowa, wytłumienie ;)

 

jakie papiery poza PJ "C" muszę mieć żeby legalnie jeździć tym po drogach w celach kamperowo-hobbistycznych? Chciałbym wrzucić to od razu na żółte tafle, czy ma ktoś doświadczenie z rejestracją ciężaróki na zabytek? Jakie są wymagania przy przeglądzie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to w wojsku ale z radiostacją. Dużo benzyny to chlało ale i ciężkie było. W wersji "kamper" lżejsze jest to może mieć mniejszy apetyt na oktany. 

O! teraz doczytałem że też z radiostacji. Mój był radiostacją zakłóceniową, coś około 18 ton waży. Z tyłu agregat prądotwórczy (o ile to podobna radiostacja). Agregat można wykorzystać do zasilania domu w razie braku prądu.

Wycieraczki w tym modelu są ręczne, uruchamiasz kręcąc dźwignią nad szybą. W podróży może to być kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.