Skocz do zawartości

Kupujemy busa-blazaka


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję busa-blaszaka ;] w podwójnej kabinie (6/7 miejsc) w jakiejś oryginalnej zabudowie z rocznika 2008-2010.

Najtańsze będzie Ducato/Jumper/Boxer. Najlepiej najdłuższy a do tego niski lub średni. :)

Jaki silnik brać pod uwagę?

Auto czasem będzie latało z przyczepą. Kierunek docelowy to zachodnie Niemcy. :ok:

Jakiego silnika szukać? Czytałem że 3.0 to bardzo dobra jednostka.

Jeździłem lawetą na nowym Ducato 2.3 i 3.0, pierwszy mało palił ale na górkach łapał zadyszkę, 3.0 z przyczepą załadowany dwoma autami nie widział górek. :)

Jak ze spalaniem samego blaszaka przy prędkościach 120-130km/h?

Wszelkie uwagi mile widziane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
41 minut temu, mdyrka napisał:

Nie tyle wiązka, tylko odpływ wody z podszybia, który kieruje ją na akumulator i wiązkę. Służbowe Ducato '12 (fakt, że 2,3MJet) jest już z rok po naprawie wiązki...

Yyyyyy akumulator ???? Coś się zmieniło bo ja aku mam pod nogami w kabinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, demoneczek napisał:

Yyyyyy akumulator ???? Coś się zmieniło bo ja aku mam pod nogami w kabinie .

nic się nie zmieniło... Akumulator jest oczywiście w kabinie (myślę, o jednym, a piszę o drugim i to są efekty). Woda leci na rozrusznik, który też już był w tym Ducato wymieniony. Z ciekawostek - w polifcie woda z podszybia już nie leci na wiązki... teraz leci na blok silnika i prawdopodobnie będzie powodowała problemy z wtryskami - ale to info z ASO Fiata, nie weryfikowałem go jeszcze :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.