Skocz do zawartości

Wyrejestrowanie przyczepy N126


Tomala

Rekomendowane odpowiedzi

Owa przyczepa nie posiada kół, haka i innych rzeczy z których się składała, została skorupa z ramą która służy za składzik na grabie/łopaty/ itd...

 

Czy można legalnie ją wyrejestrować tak aby owa skorupa nadal została w roli składziku a żeby nie trzeba było opłacać OC ??

Oczywiście ta przyczepa nigdy już nie ruszy w podróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owa przyczepa nie posiada kół, haka i innych rzeczy z których się składała, została skorupa z ramą która służy za składzik na grabie/łopaty/ itd...

 

Czy można legalnie ją wyrejestrować tak aby owa skorupa nadal została w roli składziku a żeby nie trzeba było opłacać OC ??

Oczywiście ta przyczepa nigdy już nie ruszy w podróż

Tylko sprzedaż albo złomowanie. 

Jak dobrze pogadasz na złomowisku to da się to załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sprzedaż albo złomowanie. 

Jak dobrze pogadasz na złomowisku to da się to załatwić.

 

Wiem że da się załatwić ale większość nie chce bo w razie "W" będą mieli ciepło a na minę nie chcę nikogo wsadzać.

Dlatego pytam bo myślałem że istnieje jakaś legalna droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że da się załatwić ale większość nie chce bo w razie "W" będą mieli ciepło a na minę nie chcę nikogo wsadzać.

Dlatego pytam bo myślałem że istnieje jakaś legalna droga

Niestety legalnej drogi nie ma. Trzeba podzwonić i pogadać. Zresztą można zaznaczyć, że to plastikowa skorupa więc ze złomu to tak jest niewiele.

Nawet jeżeli musiałbyś jechać gdzieś dalej to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.