Skocz do zawartości

Przy połowie zbiornika przełącza na pb.


cumel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie przy 180-200 km od zatankowania do pełna przełącza mi na pb. Tankowałem na kilku stacjach i wszędzie wchodzi koło 16l czyli spalanie w normie. Zbiornik raczej dobity do pełna bo odbija a czasem tradycyjnie aż dystrybutor stanie  ;]  Ma ktoś pomysł co padło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszesz o instalacji -w nowszych generacjach  można   wysterować dokładnie  komputerem poziom LPG. W oprogramowaniu ustala się też powrót na benzynę przy spadku ciśnienia w zadanym czasie. - i tu pewnie jest u ciebie problem. Być może można tylko poprawić ustawienia (tego czasu i ciśnienia),,,,,,być może  przy spadku temperatury (skurczyła się guma) i mała nieszczelność wpływa na odczyty map sensora.  Nie wiem jaki masz komputer gazowy--- ale .......najłatwiej odhaczyć opcję przełączania w zależności od ciśnienia LPG .........  W tej opcji jeździsz do czasu wypalenia LPG , a gdy się kończy gaz ręcznie przełączasz  na benzynę. Jak będzie ciepło poszukasz nieszczelności .lub objaw sam minie bo guma zmięknie. To takie mam sugestie za nim zaczniesz wykładać kasę na części.Oczywiście trzeba podłaczyć kompa do LPG. Prawdą jest  że mróz wpływa na kurczenie się i poziom LPG. Prawdą jest też nagminne bylejakie ustalenie (wmontowanie wielozaworu pokazującego poziom LPG  a tym samym rezerwa i odbijanie przy tankowaniu szwankuje) temat rzeka . U ciebie problem to--ciśnienie powrotu na benzynę.-oczywiście na moje krzywe oko.powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.