Skocz do zawartości

Wężyk do paliwa


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jakis czas temu połamały mi sie te oryginalne zaczepy do filtra paliwa w sc wiec dosztukowałem węzyki i załozyłem normalny filtr. Działało to wszystko do dzis az węzyk pekł i miałem problem na trasie Miałem takie czarne węzyki jak idzie do zbiorniczka wyrównawczego ale widac z czasem benzyna je rozpuszcza .

moje pytanie brzy czy zwykły igielitowy wezyk da rade i wytrzyma cisnienie czy szukac jakiegos innego jesli tak to jakiego konkretnie firma ewentualnie specyfikacja srednica  itp Obawiam sie tez że igielitowy stwardnieje i bedzie z czasem problem z wymiana filtra . Jakies rady porady   wszystko mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne węże paliwowe elastyczne - takie jak pod maską przy połączeniu sztywne stalowe przewody - wtrysk paliwa/ listwa wtryskowa - można je kupić na metry, nie twardnieją, nie rozpuszczają się i wytrzymują bez najmniejszego problemu ciśnienie pompy paliwowej. Kupowałem w sklepie motoryzacyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.