Skocz do zawartości

Operacja kuchnia


twinsen

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Chorzyn napisał:

 

Ja bym na jego miejscu robił wszystko aby to wyglądało lepiej ;] 

 

Tylko jak się za bardzo postara, to go stara zacznie gonić do innych rzeczy, także w tym szaleństwie jest metoda ;];] 

Więc lepiej dla niego by było zamówić kawałek granitu z montażem. Mógł by babie powiedzieć : "A wiesz ile to kosztowało" ! :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, HanYs napisał:

Przepraszam ale nie sądzę żeby to dobrze wyglądało. :(

 

 

Ma być czysto na wierzchu. Zresztą już tam zaglądałem z latarką. Za meblami jest warstwa kurzu i tłuszczu na 20 cm...

Ale dotarłem tylko za zlew i kuchenkę, reszty ruszyć się nie da bez rozwalenia wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, oskarek napisał:

@twinsen pomyśl o tym łączeniu bo jak na dwóch dużych kawałkach to wygląda to jako tako to na takim krótkim masakra.

 

To robili goście od kuchni, zamówieni 10 lat temu, tyle ma ten budynek. Z meblami to chyba 6 tys. kosztowało to wszystko. Zaraz dorobię fotek. Na razie domyliśmy kuchenkę... To jest masakra co było po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HanYs napisał:

A szpara to ściany ?

Zauważ ,że tam Ci się dostawała woda, bo masz tam pleśń.

 

 

Mówimy o silikonie do zalepienia zlewu. Zaś silikon dam pod listwy ozdobne, nawet jak będzie nadmiar to szybko wcisnę i on będzie pod.

Rozważałem nawet silikon i dopiero dawać podstawę pod ozdobną, dokręcać śrubami i znów kawałek silikonu i dokręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, twinsen napisał:

 

To robili goście od kuchni, zamówieni 10 lat temu, tyle ma ten budynek. Z meblami to chyba 6 tys. kosztowało to wszystko. Zaraz dorobię fotek. Na razie domyliśmy kuchenkę... To jest masakra co było po bokach.

Dlatego pomyśl jak to zmienić przy okazji. To że kuchenka z boku brudna to normalne. Ja czasem odsuwam i czyszcze ale nie lubię tej roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To robili goście od kuchni, zamówieni 10 lat temu, tyle ma ten budynek. Z meblami to chyba 6 tys. kosztowało to wszystko. Zaraz dorobię fotek. Na razie domyliśmy kuchenkę... To jest masakra co było po bokach.

O tak pstrykaj. Bez fotek nie będzie akcja się rozwijać.

Wysłane ze zmywarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Psychik napisał:

 

a to nie jest standard na Ślunsku?

co to jest Ślunsk? Już jednego gorola uczę godać prawda @PiotrekPanda 

 

A co do uchwytu to nie znam, a w sumie dobre zastosowanie, przywiążesz babe i się nie kręci po mieszkaniu, no i bić łatwiej jak nie ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jery napisał:

Ale jaja. Doczekać się nie mogę finału tej akcji - poległem na samą myśl o pasowaniu blatów dociętych wyrzynarką.;l

człowieku to będzie jak moda na sukces, do czerwca minimum wyciąganie i wkładanie blatu ,a gdzie tam wycinanie pod zlew i listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kox napisał:

człowieku to będzie jak moda na sukces, do czerwca minimum wyciąganie i wkładanie blatu ,a gdzie tam wycinanie pod zlew i listwy

Właśnie dlatego nie mogę się doczekać - normalnie to jest operacja na max 2 popołudnia, ale Twins będzie się z tym pierdzielił pół roku, a na koniec wyjdzie mu taka siara że będzie można boki zrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jery napisał:

Twins będzie się z tym pierdzielił pół roku, a na koniec wyjdzie mu taka siara że będzie można boki zrywać.

ale przeciez cały kącik na to czeka, nie zaprzeczysz przecież :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jery napisał:

Reling na ściery - kiedyś tak robiono. Wyjątkowo niepraktyczny wynalazek.

kurde, kilka kuchni już widziałem, ale takiego czegoś nigdy :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ralph78 napisał:


A ja mu dobrze życzę, niech będzie śmiesznie, ale mam nadzieję, że na koniec nie będzie tragedii.

Wysłane ze zmywarki
 

my mu tu na HP wszyscy dobrze życzymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Klaudek napisał:

O kurza dupka jaki hard core wątek!!!!

Fajnie by było jakby @twinsen zrobił to na żywo - cos podobnie jak z reanimacją silnika forum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, twinsen napisał:

Nadejszła ta wiekopomna chwila,

 

Ogólnie w temacie to mogłeś posprzątać zlew bo wyszedł chlew   :hehe:  Ale zdaj relację bo u mnie blat po 6 latach też do wymiany   ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hysek napisał:

Fajnie by było jakby @twinsen zrobił to na żywo - cos podobnie jak z reanimacją silnika forum ;]

człowieku, ja mam tylko 46 dni urlopu nie dam rady live zobaczyć, lepiej niech foty tylko robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kox napisał:

człowieku, ja mam tylko 46 dni urlopu nie dam rady live zobaczyć, lepiej niech foty tylko robi

Czeq ;] Na kasety VHS nagra - potem sobie wypożyczysz i w spokoju obejrzysz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chorzyn napisał:

 

@twinsen - czyli życie - miała być tylko wymiana blatu, a skończy się remontem kuchni

 

 

Nie wiem czemu przypomniała mi się taka fajna bajka "Sąsiedzi" ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chorzyn napisał:

 

@twinsen - czyli życie - miała być tylko wymiana blatu, a skończy się remontem kuchni

 

Typowe zagranie kobiet ;] 

tak się kończą remonty w niedziele, pan buk go pokarał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, twinsen napisał:

 

A jaki widzisz w tym problem jak jest prowadnica?

Taki że Ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Używałeś w życiu wyrzynarki? Najazdówką z blachą bym to robił i to tylko od lewej strony, a ty chcesz 36 mm blat jechać wyrzynarką z marketu od prowadnicy? Powodzenia, chociaż może Tobie wystarczy taka "jakość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.