Skocz do zawartości

Trzymta kciuki - Jawa TS 350 będzie grana.


Rekomendowane odpowiedzi

No więc ten tego...Nie dla mnie, ja tylko znalazłem moto, przyklepałem wstępnie, i je przywioze własnym transportem.
 I garażu użyczę. I z małolatem przywracać ją do ładu będę... :ee:

 

Tak więc spodziewajcie się wkrótce kontynuacji wątku by Cinek. :ee: No i kciury mi tu trzymać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kadaf napisał:

zdjęcia, gdzie są zdjęcia  ?

 

 

Kufa, jak motor będzie w garażu... :facepalm:

Godzinę temu, Grzaniec napisał:

Zjawy są fajne :ok:. Właśnie kończę 350, a TereSka przyjeżdża do mnie za miesiąc. ;)

 

 

Stare, bardzo stare sa wizualnie fajne :ok: nowe są bardzo średnie, ale młody ma bardzo ograniczony budżet więc wytypowałem TS'kę jako pierwsze moto do garażingu. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cinek napisał:

Byliśmy obejrzeliśmy, załamaliśmy się. ZŁOM. Naprawdę, złom.

 

Ale może tani był ten złom ;]

Wszystko da się odbudować, tylko nie zawsze warto i się opłaci. Ale może lepiej kupić tani złom i zbudować go porządnie niż ulepiony na handel .... zamaskowany złom ;)

 

Daj linkę do ogłoszenia - obejrzymy tego grata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzaniec napisał:

 

Ale może tani był ten złom ;]

Wszystko da się odbudować, tylko nie zawsze warto i się opłaci. Ale może lepiej kupić tani złom i zbudować go porządnie niż ulepiony na handel .... zamaskowany złom ;)

 

Daj linkę do ogłoszenia - obejrzymy tego grata ;)

 

 

Wiem o tym doskonale, ale gdyby ten ZŁOM miał chociaz papiery to miałoby sens, linka dam ale facet chyba celowo trzaskał zdjęcia rozwalonym aparatem, tak że nic na nich nie zobaczysz.

Powiem tak, gdyby to była o dychę starsza Jawa to pewnie byśmy ją wzięli ale tego samego dnia znalazłem tereskę za 1200 zł, już z papierami więc różnica cenowa niemal żadna a stan wyjściowy o niebo lepszy... Niestety spóźniliśmy się dosłownie o 5 minut i ktoś ją sprzątnął.

 

Tu link--> https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-motocykl-jawa-ts-350-CID5-IDjwbX9.html

 

Miałem tego typu Jawę, znam je na wylot i jesli ja mówię że to jest złom to tak jest. ;];];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zdjęcia rewelacja :phi:

Samo otoczenie, w jakim ta Teresa parkuje nie wróży nic dobrego....Cena IMO też żadna rewelacja za motór bez papiera...

Szukajcie, a znajdziecie.....kumpel w lecie sprzedał całkowicie odbudowaną Tereskę za 2000zł z kompletem dokumentacji. Moto w stanie igła.....a bujał się ze sprzedażą ze 2 miesiące...a tak wyglądała

jawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie pali się nam. Młody wręcz sam woli jeszcze starsze motki więc jest nadzieja, że wyjdzie na ludzi. ;)

Do tej Jawy miałem jakiś 40 km więc zaryzykowałem wyjazd w ciemno, bo dystans nie jest zabójczy.

Z ciekawostek które pamiętam:

- dwie kontrolki z czterech wbite do środka, jakby je ktoś potraktował młotkiem :bzik:

- brak nakrętek trzymających wkłady tłumików w obu sztukach, więc ktoś je sobie przyspawał :facepalm: = oba tłumiory do wymiany

- brak osłon łańcucha, sam łańcuch zardzewiały

- brak zamka blokującego siedzenie, pod siedzenie już bałem się zaglądać ;]

- sparciałe gumki lag, sypiące się w rękach

- brak luftu w przednim kole więc pewnie dętka do wymiany

- ogólne ogniska korozji rozsiane po stalowych elementach

 

Jesli samo moto jest tak "zadbane" to pytanie jak właściciel troszczył się o silnik....

 

Jak sam widzisz takiego "rodzynka" lepiej było odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam temat i wspominam,jak zaraz po 2000r jeden kolo z wioski zamarzył,że będzie stare motory odnawiał. A że po stodołach leżało tego sporo ,nawiózł tego ponad 30 szt w różnym stanie,za psie pieniądze. Wrzucił do stodoły,poleżały parę lat i.....podjechał duży kontener na złom ,w którym to wszystko wylądowało :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rob3rt napisał:

Przeglądam temat i wspominam,jak zaraz po 2000r jeden kolo z wioski zamarzył,że będzie stare motory odnawiał. A że po stodołach leżało tego sporo ,nawiózł tego ponad 30 szt w różnym stanie,za psie pieniądze. Wrzucił do stodoły,poleżały parę lat i.....podjechał duży kontener na złom ,w którym to wszystko wylądowało :facepalm:.

 

 

Dlatego nie zwożę 30 sztuk, skupiam się na tym co posiadam czyli całe dwie sztuki. :)

Żeby się za to brać to trzeba mieć sporo więcej niż stodołę, ale wiedzę, odpowiednie narzędzia...No i wiedzę. Aha, czy napisałem że wiedza się przyda? ;)

I nie ma się co czarować, nieco luźnej gotówki.

Bez tego sprzęty kończą tak jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.