Skocz do zawartości

co wybrac ok 60 tys, nowe lub prawie nowe, benz


alastair

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.01.2017 o 09:17, alastair napisał:

zaczelismy sie z zona rozgladac nad nastepca Lancera Kombi. Czyli szukamy czegos:

- nowego lub prawie nowego (2015+)

- w okolicach 60 tys najchetniej, wiecej raczej nie

Widziałem w centrum handlowym focusa z ceną 49990 zl brutto - nie podchodzilem i nie wiem czy jest jakiś kruczek i jaka to promocja ale może warto sprawdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Ale felgi chyba sa ze Sporta?

no raczej nie, wg. katalogu takie wlasnie ma Elegance i Executive. Sport ma zupelnie inne. Moze to zalezy od rocznika albo czegos innego jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2017 o 19:57, delco napisał:

Widziałem w centrum handlowym focusa z ceną 49990 zl brutto - nie podchodzilem i nie wiem czy jest jakiś kruczek i jaka to promocja ale może warto sprawdzic...

pomijajac fakt ze auto juz kupione ;) byla to pewnie najbiedniejsza wersja z silnikiem 1.6 w wersji max. zdlawionej 85KM (bo jest jeszcze normalna 1.6 125KM i zdlawiona 105KM). Nie, nie, to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Fajny wybor.

 

W zeszlym roku szukalem podobnego auta i Honde odpuscilem ze wzgledu na poziom obslugi w salonie.

Wzialem czerwonego Leona. Ale Honda byla wysoko :-).

 

Duzo frajdy zycze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.