Skocz do zawartości

Głośny sąsiad...


Frago

Rekomendowane odpowiedzi

Za wiele nie zdziałasz. Co słyszysz od sąsiada? Basu z suba nie wytłumisz prawie wcale, na wrzaski dzieciaków i bitej starej minimum 10 cm wełny mineralnej na podłogę i niestety też ściany. Psy mniej lub bardziej, ale będziesz słyszał zawsze! Tak czy inaczej - współczuje :phi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciak jak dzieciak. Musi sie bawić i biegać po mieszkaniu -nie mam o to wcale pretensji. Jedynie coś jest nie tak ze stropami. Wielu mieszkańców tego bloku skarży się na kiepską akustykę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Frago napisał:

Słysze jak dzieciak skacze i biega 12h dziennie 8-)

pociesz się, że mieszka pod Tobą. Ja mam nad sobą rodzinę z dwójką dzieciaków, które nawet w lato zamiast wyjść na dwór to biegają w domu. Termin cisza nocna po 22 jest im obcy - kulturalna rozmowa nie przynosi zbytnich efektów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja Wam powiem tak, miałem ten sam problem, 

podłogi: - płyta osb + podkład pod panele jakiś wygłuszajacy ala papierowy + panele egger silencio czy jakos tak sie nazywaly, jest ciszej zdecydowanie

sufity: - obnizone o jakies 20 cm, mata kauczukowa grubosci kolo 2 cm + dwie warstwy sonic mata z isovera + welna tez jakas wyciszajaca + plya gipsowa - nic nie slysze z gory.

Jak bede sprzedawal mieszkanie to wiem, ze nikt mi za to kasy nie da..., mieszkanie kupilem za 220 kzl, a w wyciszenia podlog i sufitow i rownanie scian dalem prawie 100 kzl..., tak wiem bez senu, ale mam cicho;), co kto przyjdzie to jest w szoku, + okna 3 szybowe i nawet z ulicy nic nie slysze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.