Skocz do zawartości

Meriva B - małe wielkie auto.


Andy

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw był brodzik. Taki 100 x 110 z konglomeratu. Ciężki, ale idealnie wchodził do bagażnika . Byłem zadowolony. Ale wczoraj jak wsunąłem profil do płyty GK i zamknąłem bez problemu klapę to już byłem całkiem szczęśliwy 

Profil ma 3 metry długości. 

20170201_172552.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Lista rzeczy przewiezionych Astrami F Caravan jest u mnie bardzo długa. Ale nie spodziewałem się że na podłodze Corsy można tak dobrze wykorzystać przestrzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Andy napisał:

Wiesz... Lista rzeczy przewiezionych Astrami F Caravan jest u mnie bardzo długa. Ale nie spodziewałem się że na podłodze Corsy można tak dobrze wykorzystać przestrzeń. 

Byłoby jeszcze lepiej gdyby zamiast flexi były wyjmowane fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Dnia 2.02.2017 o 22:53, Andy napisał:

Najpierw był brodzik. Taki 100 x 110 z konglomeratu. Ciężki, ale idealnie wchodził do bagażnika . Byłem zadowolony. Ale wczoraj jak wsunąłem profil do płyty GK i zamknąłem bez problemu klapę to już byłem całkiem szczęśliwy 

Profil ma 3 metry długości. 

20170201_172552.jpg

Croma stol 160x90 i 6 krzesel (oczywiscie nogi odkrecone) Mery B calkiem zgrabne auto . Zoma ujezdza Mery A, wniebowzieta ai B jej sie nie podoba i jest dluzsza niestety niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2017 o 12:08, AstraC napisał:

Teść w Omedze B kombi, na raz 12 krzeseł.

Ja Vectrą B kombi przewiozłem wersalkę i dwa fotele:hehe:...z tym że wersalka jechała w środku a fotele na bagażniku dachowym;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.