Skocz do zawartości

Nowe Volvo XC60


SzefSzefow

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie listonosz mi przyniósł zaproszenie na kolację, premierę i testy nowego XC60 podczas autosalonu w Genewie (od 9 marca 2017)  :cat: 

Sekretne :hush: zdjęcia nowej XC60 widziałem już rok temu, ale nie mogłem się doczekać premiery, zapowiada się smakowite autko :)

 

 

Powyżej kilka wizji tego jak XC60 może wyglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jimbo22 napisał:

no. niebrzydkie. bez rewolucji...

 

Stare sprzedawało się rewelacyjnie i było jednym z lepszych samochodów w swojej klasie :)

 

6 minut temu, jimbo22 napisał:

ale to zaproszenie to dla Ciebie czy żony? 

 

dla mnie, a dlaczego pytasz?  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SzefSzefow napisał:

 

Stare sprzedawało się rewelacyjnie i było jednym z lepszych samochodów w swojej klasie :)

stare dalej sie trzyma.

 

sąsiadka jeździ takim, i zauwazylem (tylko po felgach i odcieniu), ze pewnego dnia odświeżyła model na młodszy. także sobie chwali (a w sieci tyle się czyta o awaryjności Volvo). sąsiad z drugiej strony tez przez kilka miesięcy miał... zanim dostał służbowe (ten z kolei chwalił, że jakis absurdalny rabat sobie wywalczył za nie, ale on z firmy leasingowej, to niezłe machinacje tam odstawiają za rabaty).

 

11 minut temu, SzefSzefow napisał:

 

 

dla mnie, a dlaczego pytasz?  :hmm:

bo to babskie auto. przez kilka dni liczyłem kierowców wg płci... 3:1 wyszło dla płci pięknej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jimbo22 napisał:

stare dalej sie trzyma.

 

sąsiadka jeździ takim, i zauwazylem (tylko po felgach i odcieniu), ze pewnego dnia odświeżyła model na młodszy. także sobie chwali (a w sieci tyle się czyta o awaryjności Volvo). sąsiad z drugiej strony tez przez kilka miesięcy miał... zanim dostał służbowe (ten z kolei chwalił, że jakis absurdalny rabat sobie wywalczył za nie, ale on z firmy leasingowej, to niezłe machinacje tam odstawiają za rabaty).

 

Teraz szaleją podobno z rabatami, spiesza się aby sprzedać jak najwięcej XC60 przed wprowadzeniem nowej. Awaryjność? Nie słyszałem o niczym nadmiernym. Nowe XC90 miały problemy z kompami i oprogramowaniem, ale już jest ok.

 

18 minut temu, jimbo22 napisał:

bo to babskie auto. przez kilka dni liczyłem kierowców wg płci... 3:1 wyszło dla płci pięknej :)

 

Bardzo wielu kobietom się podoba ten samochód, ale czy babskie? Nie powiedziałbym, za babskie uchodzą małe samochody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzefSzefow napisał:

 

Stare sprzedawało się rewelacyjnie i było jednym z lepszych samochodów w swojej klasie :)

 

 

Z tym chyba bywało różnie.

Bardzo się niedawno napaliłem na XC60 z rynku wtórnego. 

Długa rozmowa z posiadaczem kilkuletniego i jego problemami z D5 mocno mnie ostudziła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, button napisał:

Z tym chyba bywało różnie.

Bardzo się niedawno napaliłem na XC60 z rynku wtórnego. 

Długa rozmowa z posiadaczem kilkuletniego i jego problemami z D5 mocno mnie ostudziła. 

 

Hmmm to chyba zalezy... W Szwecji diesle Volvo uchodza za niezniszczalne ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzefSzefow napisał:

 

Stare sprzedawało się rewelacyjnie i było jednym z lepszych samochodów w swojej klasie :)

 

 

 

XC60 trzyma cenę :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, johnson napisał:

Rabaty sa mega dobre teraz. Ja kupilem start model i czekam na odbior. Akurat sie uporaja z usterkami wieku dzieciecego i bedzie na co xtraila zmienic za rok. 

 

Ile wytargowałeś ?

Ja podobnie XC70 kupowałem niecały rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sherif napisał:

 

Ile wytargowałeś ?

Ja podobnie XC70 kupowałem niecały rok temu.

Normalnie 20 % daja chyba kazdemu na xc60. Pomeczylem jeszcze troche i wyszlo ulamek ponizej 30%. Do tego jeszcze ubezpiecznie za 2%. Ale to juz nie wiem czy promo czy standard. W sumie wyszlo 150 z ogonkiem od ponad 220 z cennika. 

Do konca nie jestem przekonany bo fwd kupilem. Bardzo spodobal mi sie ten 8  biegowy automat i bede mial niby juz 190km a nie 180. 

Jak kupowalem nie bylo zimy a teraz na wsi pod wrockiem ural i 4wd w xtrailu robi robote. Wahalem sie i wahalem i zamiast awd poszlo fwd w volvo. Zobaczymy jak bedzie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, johnson napisał:

Normalnie 20 % daja chyba kazdemu na xc60. Pomeczylem jeszcze troche i wyszlo ulamek ponizej 30%. Do tego jeszcze ubezpiecznie za 2%. Ale to juz nie wiem czy promo czy standard. W sumie wyszlo 150 z ogonkiem od ponad 220 z cennika. 

Do konca nie jestem przekonany bo fwd kupilem. Bardzo spodobal mi sie ten 8  biegowy automat i bede mial niby juz 190km a nie 180. 

Jak kupowalem nie bylo zimy a teraz na wsi pod wrockiem ural i 4wd w xtrailu robi robote. Wahalem sie i wahalem i zamiast awd poszlo fwd w volvo. Zobaczymy jak bedzie. 

 

 

 

To dobra cena, ja dokładnie tyle samo procentowo urwałem, tzn coś koło 29.5%, dodatkowo wymęczyłem dobrą cenę na pakiet Polestara.

Ja za bardzo się przyzwyczaiłem, żeby rezygnować z AWD ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sherif napisał:

 

To dobra cena, ja dokładnie tyle samo procentowo urwałem, tzn coś koło 29.5%, dodatkowo wymęczyłem dobrą cenę na pakiet Polestara.

Ja za bardzo się przyzwyczaiłem, żeby rezygnować z AWD ;)

 

Ja mialem dylemat ale ten 8 bieg automat mega mi sie spodobal i poszedlem w fwd. Ciagle sie zastanawiam czy dobrze zrobilem.  Zobaczymy na wiosne. Spodobaly mi sie tez zegary lcd. 

Mialem brac superba albo paska ale przy okazji przegladu nissana drZwi obok bylo volvo i tak wyszlo. Na xc90 i ogolnie serie 90 bylem za krotki w wersji jaka mi pasowala poza tym chyba za duze jednak i takie xc60 da rade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, johnson napisał:

Ja mialem dylemat ale ten 8 bieg automat mega mi sie spodobal i poszedlem w fwd. Ciagle sie zastanawiam czy dobrze zrobilem.  Zobaczymy na wiosne. Spodobaly mi sie tez zegary lcd. 

Mialem brac superba albo paska ale przy okazji przegladu nissana drZwi obok bylo volvo i tak wyszlo. Na xc90 i ogolnie serie 90 bylem za krotki w wersji jaka mi pasowala poza tym chyba za duze jednak i takie xc60 da rade. 

 

Sprawdzałeś ile się czeka na Superba ?

Ja zrezygnowałem po pół roku czekania, choć dealer mówił że tylko 3m, ale zmieniał zdanie co miesiąc :facepalm:

Osobiście mi 6b starcza, skrzynia pracuje bardzo ładniej i nie jest jakoś wolna. Wkurza mnie natomiast klekot i głośnośćtego D5, ale TTTP, 2.0D cichszy. Kolega ma 2.0D i 8biegów w XC90 i jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, johnson napisał:

Normalnie 20 % daja chyba kazdemu na xc60. Pomeczylem jeszcze troche i wyszlo ulamek ponizej 30%. Do tego jeszcze ubezpiecznie za 2%. Ale to juz nie wiem czy promo czy standard. W sumie wyszlo 150 z ogonkiem od ponad 220 z cennika. 

Do konca nie jestem przekonany bo fwd kupilem. Bardzo spodobal mi sie ten 8  biegowy automat i bede mial niby juz 190km a nie 180. 

Jak kupowalem nie bylo zimy a teraz na wsi pod wrockiem ural i 4wd w xtrailu robi robote. Wahalem sie i wahalem i zamiast awd poszlo fwd w volvo. Zobaczymy jak bedzie. 

 

 

 

8]

Nie spodziewałem się aż takich zniżek... Na firmę kupowałeś? Leasing? Czy prywatnie?

 

10 godzin temu, johnson napisał:

Ja mialem dylemat ale ten 8 bieg automat mega mi sie spodobal i poszedlem w fwd. Ciagle sie zastanawiam czy dobrze zrobilem.  Zobaczymy na wiosne. Spodobaly mi sie tez zegary lcd. 

 

Czyli wybrałeś D4? Trochę dziwne, że nie łączą tych nowych skrzyń z silnikiem 190KM napędem 4x4 :hmm:

 

BTW Podobno wraz z nowym XC60 mają zaprezentować nowe systemy bezpieczeństwa ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzefSzefow napisał:

 

8]

Nie spodziewałem się aż takich zniżek... Na firmę kupowałeś? Leasing? Czy prywatnie?

 

 

Czyli wybrałeś D4? Trochę dziwne, że nie łączą tych nowych skrzyń z silnikiem 190KM napędem 4x4 :hmm:

 

BTW Podobno wraz z nowym XC60 mają zaprezentować nowe systemy bezpieczeństwa ;)

 

 

W innym poscie juz pisalem ze z takim rabatem szkoda bylo nie kupic mimo ze to schodzacy model. 

Testowo wlasnie jezdzilem tym d4 fwd i przy zamowieniu od razu chcialem taka konfiguracje tylko z awd i sie nie dalo. Ten 6 bieg awd jezdzil wg mnie mniej przyjemnie jako calosc. Wiadomo ze awd to awd ale jakos ten 8 bieg mnie bardziej przekonal. 

Kupowalem na firme za gotowke. 

Po roku mysle ze sprzedam za niewiele mniej liczac korzysci podatkowe. Chyba ze bedzie sie fajnie jezdzilo to wtedy nissana puszcze do ludzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, johnson napisał:

 

W innym poscie juz pisalem ze z takim rabatem szkoda bylo nie kupic mimo ze to schodzacy model. 

Testowo wlasnie jezdzilem tym d4 fwd i przy zamowieniu od razu chcialem taka konfiguracje tylko z awd i sie nie dalo. Ten 6 bieg awd jezdzil wg mnie mniej przyjemnie jako calosc. Wiadomo ze awd to awd ale jakos ten 8 bieg mnie bardziej przekonal. 

Kupowalem na firme za gotowke. 

Po roku mysle ze sprzedam za niewiele mniej liczac korzysci podatkowe. Chyba ze bedzie sie fajnie jezdzilo to wtedy nissana puszcze do ludzi. 

 

 

Jak już odbierzesz to sie pochwal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.