Skocz do zawartości

poduszka łozysko McPhersona


marcelmax1

Rekomendowane odpowiedzi

szukaj tematu, bo było na bank. Różnią się centrowaniem otworu. Chodzi o różne wyprzedzenie sworznia. Więc lepiej zamontować te co trzeba, choć "pasują" zamiennie, bo rozstaw szpilek jest taki sam

 

edit. Znalazłem

Poduszki%20d%C3%B3%C5%82%20wspomaganie%2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do każdej budy pasują.

U mnie w CC nie mieściły się te ze wspomaganiem. Nie wchodziła do dziury poduszka. Była przesunięta z osi.

W SC był większy otwór i nie byłoby problemu. Ale podobno nie wszystkie tak miały.

Trzeba by przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciut poczytałem i tu mam dylemat niby lepiej na prostej co by mnie interesowało, lub inaczej  zapytam ta poducha ze wspomaganiem w którą stronę ma przesunięty otwór w przód czy w tył względem ori bez wspomagania bo z foto wyżej teraz wróże

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu dzięki ale dalej męczę temat gdyż.... SHU_YRw62k.png

 

czyżby SCS inne poduchy? od wersji z wspomaganiem?

 

ciekawiej cs i ccs

SHU_jryp1v.png

 

tu kumam ze w niektóre cs poducha nie wchodziła od wspomagania ale dalej jak ma się to w SCS bo nie miały wszystkie wspomagania, i niech mnie ktoś poprawi czy większy kąt to lepsze działanie amora na przyjmijmy "x'' kamyku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nic hmmm... no to ryzyk zamówiłem te od wspomagania zobaczymy co wyjdzie z tego

 

pytanie dwa warto dać czerwone lub żółte poliuretany na sztaba bo mam wrażenie ze nie trzyma na tych ori gumkach

 

trzy szukam i szukam coś ma pierwsze zwoje sprężyny ale tylko węzę ogrodowe w necie ma ktoś jakiś link do zanabycia z metra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcelmax1 napisał:

nikt nic hmmm... no to ryzyk zamówiłem te od wspomagania zobaczymy co wyjdzie z tego

 

pytanie dwa warto dać czerwone lub żółte poliuretany na sztaba bo mam wrażenie ze nie trzyma na tych ori gumkach

 

trzy szukam i szukam coś ma pierwsze zwoje sprężyny ale tylko węzę ogrodowe w necie ma ktoś jakiś link do zanabycia z metra

ad2, wg mnie warto. A zasadność poli zwiększa się przy glebie czy w sporcie. Ja mam złóte na wahaczach i stabie i jestem zadowolony. Jest sztywniej i tak powiedziałbym "zwarto"

ad3. szukaj w casto./obi/leroy - wąż igielitowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.