Skocz do zawartości

Co polecacie na 1 moto 125


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Fili_P napisał:

Przy bardzo podobnych parametrach wybralem Varadero. Koledzy z kacika Hyosunga tez ujezdzali. Yamasza to przypadkiem nie byl 2T?

Te polecam Varadero.A jesli wolisz bardziej sportowy to Hyosung-tez 2 gary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie to rzeczywiście Varadero, bo jest dość spore, nie wiem czy nie największe spośród dostępnych 125, a kolega też ma słuszne parametry.

Hyosung chyba będzie za mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Camel nie wiem czy w przypadku tak mikrej pojemności jak 125 cm3 warto pchać się w dwa gary. Mocy więcej niż 15KM i tak wykrzesać -przynajmniej na legalu - nie możesz, moment symboliczny, no ale rozumiem że dwa garnki to więcej niż jeden więc mogę zrozumieć chęć "mania".

 

BTW znajomy ma na sprzedaż Rometa ADV, 125, rok 2015 przebieg uwaga 900 km (tylko na rybki nim jeździł) za....3000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
BTW znajomy ma na sprzedaż Rometa ADV, 125, rok 2007 przebieg uwaga 900 km (tylko na rybki nim jeździł) za....3000 zł.

Drogo. Na pewno 125 a nie 150?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bielaPL napisał:


Drogo. Na pewno 125 a nie 150?

 

 

Na pewno 125. Drogo...Dwulatek, ze śmiesznym przebiegiem (po pierwszym przeglądzie,a przed drugim).

 

Jakbym te trzy tysie miał to sam bym go wziął. Nie wiem po co, chyba dla jaj. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 1Marek1 napisał:

Nie, robię pełne A i celuję trochę wyżej. Ale jeździłem na MT 07 i skoro cała seria jest udana to i Mt 125 musi być OK.

 

To jak chcesz kupić moją Yamahę jak nie masz uprawnień? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cinek napisał:

 

 

Na pewno 125. Drogo...Dwulatek, ze śmiesznym przebiegiem (po pierwszym przeglądzie,a przed drugim).

 

Jakbym te trzy tysie miał to sam bym go wziął. Nie wiem po co, chyba dla jaj. :hehe:

 

Chińczyka to ja dziękuję ;)

Kiedyś miałem skuter Kymco czy jakoś tak, przy samym patrzeniu na niego lakier odpadał hihi

Zrobiłem nim może z 400km od nowego i sprzedałem, niby jeździł, ale jakiś taki ch....... był, taki jakby tandetny, taki jakiś bez polotu, taki po prostu mierny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomrad napisał:

To na pewno był Kymco, a nie np.Kingway ?

 

 

 

Ale zabiłeś mi ćwieka ;) to było 10 lat temu jak mieszkałem w "Rumunii". 

Ale wracając do głównego nurtu to patrzę na Hondę XL i ceny jakieś chore za 10 letnie trupy z przebiegami po 30 000km krzyczą około 10 000PLN i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dusia napisał:

 

To jak chcesz kupić moją Yamahę jak nie masz uprawnień? ;]

Cha, cha- brawo! Ale daj mi szanse! Zima się kiedyś skończy a mnie zostało może miesiąc jazdy do egzaminu. Zreszta jak mnie zaczarujesz to może kupię Twoje moto bez czekania na egzamin. Garaż mam duży może poczekać na uprawnienia. Ale super ten Twój komentarz.:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Camel napisał:

Ale zabiłeś mi ćwieka ;) to było 10 lat temu jak mieszkałem w "Rumunii". 

Ale wracając do głównego nurtu to patrzę na Hondę XL i ceny jakieś chore za 10 letnie trupy z przebiegami po 30 000km krzyczą około 10 000PLN i więcej.

Moto lepiej trzymają cenę niż auta. Ja miałem ofertę na 19 letniego chopera Honde Drag Star 6xx za 14 tys zł, to jest 40% nowego (Shadow). Chore.

PS-do Dusi- oferta wyszła tak spontanicznie i tak samo została odrzucona. Zostaje przy MT07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, 1Marek1 napisał:

Cha, cha- brawo! Ale daj mi szanse! Zima się kiedyś skończy a mnie zostało może miesiąc jazdy do egzaminu. Zreszta jak mnie zaczarujesz to może kupię Twoje moto bez czekania na egzamin. Garaż mam duży może poczekać na uprawnienia. Ale super ten Twój komentarz.:oki:

 

Się śpiesz ;] przymiarki do Zeta robiłam, stwierdzili że mi pasuje :phi:

z900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dusia napisał:

 

Się śpiesz ;] przymiarki do Zeta robiłam, stwierdzili że mi pasuje :phi:

z900.jpg

Ładny moto i przyszła właścicielka. Nie za wysoki, nie przeszkadza Ci kontakt tylko palcami? Jeśli chodzi o MT07 to daj mi jakieś podstawowe info na priv z ceną oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1Marek1 napisał:

Ma maks dopuszczalną moc 15 KM, Honda to dobra marka, jak stan OK to brać.

Na co zwracać uwagę ?

Ostatnie moto miałem hmmmmm w 93/94 roku. I wtedy się śmigało 1100 bez PJ na A, bo nikt nikogo  nie kontrolował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Cinek napisał:

@Camel nie wiem czy w przypadku tak mikrej pojemności jak 125 cm3 warto pchać się w dwa gary. Mocy więcej niż 15KM i tak wykrzesać -przynajmniej na legalu - nie możesz, moment symboliczny, no ale rozumiem że dwa garnki to więcej niż jeden więc mogę zrozumieć chęć "mania".

 

BTW znajomy ma na sprzedaż Rometa ADV, 125, rok 2015 przebieg uwaga 900 km (tylko na rybki nim jeździł) za....3000 zł.

To nie chodzi o "manie" 2 garow.Jazda taka Varaderka to zupelnie inna klasa-brak wibracji,elastycznosc,swietnie pracujaca skrzynia biegow,spasowanie detail i takie  ogolne poczucie solidnosci-taki Romet to przy niej nieporozumienie.To tak jakby porownywac WSK z MZ:hehe:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dusia napisał:

Się śpiesz ;] przymiarki do Zeta robiłam, stwierdzili że mi pasuje :phi:

 

Motór jak motór, kierownica, jakich wiele :phi: a mnie się spodobała opona z zaznaczonymi "poziomami" składania się w winklach: do 1. kreski - amatorszczyzna, leszcz; pomiędzy 1. a 2. kreską - coś w tym jest, ale może być lepiej; za 2. kreską - gość (może być nawet i kobieta ;)) ma cohones ze szwedzkiej hartowanej stali w rozmiarze XXL :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Camel napisał:

Na co zwracać uwagę ?

Ostatnie moto miałem hmmmmm w 93/94 roku. I wtedy się śmigało 1100 bez PJ na A, bo nikt nikogo  nie kontrolował ;)

 

Akurat wczoraj ktoś skrobnął kilka rad, na początek wystarczy :ok:

http://www.scigacz.pl/Zakup,motocykla,uzywanego,Na,co,zwrocic,uwage,30147.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, FrugOs napisał:

 

Akurat wczoraj ktoś skrobnął kilka rad, na początek wystarczy :ok:

http://www.scigacz.pl/Zakup,motocykla,uzywanego,Na,co,zwrocic,uwage,30147.html

 

Dz. w sumie odświeżyłem wiedzę ;)

Po prostu muszę przeglądać oferty blisko siebie lub z AK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Gonzo napisał:

 

przy jego wzroście to MT125 chyba będzie za mała...

 

To jakie macie typy ? Czytałem i Honda XL i co dalej ..... (CBF CBX to małe tak ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2017 o 14:02, Camel napisał:

Może być nowe lub używane. Jakieś propozycje :)

Mam 190cm i 100kg, dojazdy okazjonalne po mieście i do roboty kilka kilometrów :)

 

Bierz coś z ABS pomaga zwłaszcza początkującemu. Wzrostem się nie przejmuj ja przy tych gabarytach 188/100 duke 125 ujeżdżałem i przy jazdach lokalnych do 100km dziennie nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/6/2017 o 19:54, Camel napisał:

 

Chińczyka to ja dziękuję ;)

Kiedyś miałem skuter Kymco czy jakoś tak, przy samym patrzeniu na niego lakier odpadał hihi

Zrobiłem nim może z 400km od nowego i sprzedałem, niby jeździł, ale jakiś taki ch....... był, taki jakby tandetny, taki jakiś bez polotu, taki po prostu mierny ;)

Kymco to nie chinczyk. i nie wiem kiedy to kiedyś było - ale kymco jest jak Kia :) Na początku dno produkowali, teraz... Kawasaki kupiło od nich projekt maxiskutera ktory sprzedają sami :)

 

Do czego chcesz ten moto? bo przy tej pojemności to w sumie skuter się poleca (chyba ze brałbyć 125 DUKE - tam lans faktor jest niezaprzeczalny, ale jestes na niego za duży) :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jimbo22 napisał:

Kymco to nie chinczyk. i nie wiem kiedy to kiedyś było - ale kymco jest jak Kia :) Na początku dno produkowali, teraz... Kawasaki kupiło od nich projekt maxiskutera ktory sprzedają sami :)

 

Do czego chcesz ten moto? bo przy tej pojemności to w sumie skuter się poleca (chyba ze brałbyć 125 DUKE - tam lans faktor jest niezaprzeczalny, ale jestes na niego za duży) :)

 

 

Do pracy podjechać. Gdzieś po mieście pod sklep gdzie nie trzeba za parking płacić i szukać miejsca. Takie pierdzidełko.

Mieszkam w centrum miasta i jak bym nie jechał to do centrum Gdańska mam z 8km, do Sopotu 4, do Gdyni z 8 też :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Olas1 napisał:

Skuter jakiś bym jednak polecał. Do takich celów lepiej się sprawdzi.

 

myślisz ? Coś konkretnego ;)

Kiedyś miałem i znów chciałem moto. 125 bo A nie chce mi się robić - szkoda mi kasy, bo i tak tylko po mieście będę jeździł. (to ponad 1 000cm3 nie jest mi znów potrzebne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

bo A nie chce mi się robić - szkoda mi kasy, bo i tak tylko po mieście będę jeździł.

 

Jakbym słyszał siebie... kiedyś... ;l

Jest jeszcze pewna przestrzeń pomiędzy 125 a 1000 :jem:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, FrugOs napisał:

 

Jakbym słyszał siebie... kiedyś... ;l

Jest jeszcze pewna przestrzeń pomiędzy 125 a 1000 :jem:

 

 

Wiem, ale jak miałem 1100 i odkręcałem to czułem jak mi nadgarstki się wyciągają ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, FrugOs napisał:

 

Jakbym słyszał siebie... kiedyś... ;l

Jest jeszcze pewna przestrzeń pomiędzy 125 a 1000 :jem:

 

 

nie oszukuj kolegi - nic nie ma pomiedzy. ponizej litra to moze miec butelka Coli i browar. moto jak się ma A musi byc 4 cyfrowa pojemność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Camel napisał:

 

myślisz ? Coś konkretnego ;)

Kiedyś miałem i znów chciałem moto. 125 bo A nie chce mi się robić - szkoda mi kasy, bo i tak tylko po mieście będę jeździł. (to ponad 1 000cm3 nie jest mi znów potrzebne).

 

Masz ładny budżet, wiec brałbym coś jak najnowszego, co po prostu mi się podoba. Wiele osób chwali pcx, ja zawsze polecam vespy i yamahy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Olas1 napisał:

 

Masz ładny budżet, wiec brałbym coś jak najnowszego, co po prostu mi się podoba. Wiele osób chwali pcx, ja zawsze polecam vespy i yamahy :) 

PCX przy tym wzroście to raczej porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.