Skocz do zawartości

Hyundai i30 (FD) swiatla dzienne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na kaciku kitajcow. Jako ze ojciec przesiadl sie z DU na hyundaia mam kilka pytan. 

Krotka orezentacja: Hyundai i30 z 2011r, z silnikiem 1.4b 109KM. Mam pytanie w dwoch kwestiach, czy jest mozliwosc zaprogramowania swiatel dziennych czy tylko montaz modulu, oraz czy jest mozliwe uruchomienie opcji komfortu tj. migniecia 3 razy kierunkow po tyknieciu wajchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2017 o 17:34, SebeKK napisał:

Witam na kaciku kitajcow. Jako ze ojciec przesiadl sie z DU na hyundaia mam kilka pytan. 

Krotka orezentacja: Hyundai i30 z 2011r, z silnikiem 1.4b 109KM. Mam pytanie w dwoch kwestiach, czy jest mozliwosc zaprogramowania swiatel dziennych czy tylko montaz modulu, oraz czy jest mozliwe uruchomienie opcji komfortu tj. migniecia 3 razy kierunkow po tyknieciu wajchy?

Swiatla dzienne obsluguje sie za pomoca bezpiecznika. Wkladasz bezpiecznik i swieca lampy z przodu i z tylu w srodku brak oswietlenia. Nic nie zaprogramujesz to nie VW opcji komfortu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wujekcybul napisał:

Swiatla dzienne obsluguje sie za pomoca bezpiecznika. Wkladasz bezpiecznik i swieca lampy z przodu i z tylu w srodku brak oswietlenia. Nic nie zaprogramujesz to nie VW opcji komfortu nie ma.

Witaj. A jestes wstanie wskazac ktory to bezpiecznik? Jezeli to cos zmienia auto ma czujnik zmierzchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SebeKK napisał:

Witaj. A jestes wstanie wskazac ktory to bezpiecznik? Jezeli to cos zmienia auto ma czujnik zmierzchu. 

Opisany jako DRL. Pierwsze slysze o czujniku zmierzchu w 1szej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujekcybul napisał:

Opisany jako DRL. Pierwsze slysze o czujniku zmierzchu w 1szej wersji.

Posiada, posiada. Na manetce jest tryb auto a przy lusterku z przodu czujnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SebeKK napisał:

Posiada, posiada. Na manetce jest tryb auto a przy lusterku z przodu czujnik. 

To moze byc inaczej niz mialem w kile. IMO na auto powinny swiecic swiatla bez deski a jak sie zrobi ciemno to powinna dolaczyc deska. Bezpiecznik salwal tyle, ze na wylaczonych swiatlach na manetce one byly wlaczone bez deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi popsuty albo sprowadzony z innego rynku gdzie tego nie bylo. To jest proste jak konstrukcja cepa. A w dzien masz podswietlona deske jak sie mijania pala? *zeby nie nie bylo to nie sa dzienne to po prostu swieca mijania z przodu i z tylu bez deski. To sa takie koreanskie dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.