Skocz do zawartości

Swap z 1.1 sc na 1,2 16V z Punto 2


Flower1994

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Flower1994 napisał:

Jeśli jest osoba, która wykonała podmiankę silnika 1.1 Seicento na 1,2 16v Punto 2 to proszę o konrakt na prive.

 

Zrobi wielu, ale chociaż podaj lokalizację bo nikt nie wróży ze szklanej kuli ;] :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, M_L_O_D_Y napisał:

 

Zrobi wielu, ale chociaż podaj lokalizację bo nikt nie wróży ze szklanej kuli ;] :ok:

Teoretycznie kolega pytał o osobę, która zrobiła czyli ma już to za sobą a nie "zrobiłaby" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rusala napisał:

Teoretycznie kolega pytał o osobę, która zrobiła czyli ma już to za sobą a nie "zrobiłaby" ;)

 

Dobre :hehe::hehe::hehe: Co racja to racja, także fotka auta się przyda, żeby ktoś rozpoznał swoją robotę :phi:

 

Ok, zaczaiłem o co kaman i chowam się do jamki hehe ;] Taki dziwny ten piątunio :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, M_L_O_D_Y napisał:

 

Dobre :hehe::hehe::hehe: Co racja to racja, także fotka auta się przyda, żeby ktoś rozpoznał swoją robotę :phi:

 

Ok, zaczaiłem o co kaman i chowam się do jamki hehe ;] Taki dziwny ten piątunio :hehe:

Hehe, zgadza się, dziwny ten piątunio. Cza by w końcu z tej roboty wyjść :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, rusala napisał:

Hehe, zgadza się, dziwny ten piątunio. Cza by w końcu z tej roboty wyjść :hehe:

 

No niestety, do 22 u mnie trza kisić :facepalm: Ale później "życie stanie się lepsze" :jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.